Pamukkale Adayı Örki’den BBP’ye ziyaret - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Adayı Örki’den BBP’ye ziyaret

Pamukkale Adayı Örki’den BBP’ye ziyaret

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Ocak 2019 Salı, 10:26

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Büyük Birlik Partisi Pamukkale İlçe Teşkilatı’na misafir oldu. İlçe Başkanı Hasan Urcu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmeye Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İlhami Çiçek, Merkezefendi İlçe Başkanı Aytekin Abaş, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yaklaşık 2 saat sohbet havasında gerçekleşen görüşmede karşılıklı birlik mesajları verildi. Örki’nin ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İlhami Çiçek, “Büyük Birlik Partisi olarak her zaman bu vatan için, bu millet ve bayrak için üzerimize düşeni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Çıkmış olduğunuz bu yolda Allah sizi muzaffer eylesin” dedi.

Ziyaret sırasında konuşan Örki, “Hepimiz tek damar üzeri aynı davaya, aynı ülküye bağlı insanlarız. Yıllar öncesinden merhum Lider Muhsin Yazıcıoğlu aslında bugünlere işaret ederek partinizin ismine ‘Büyük Birlik’ ismini vermiş. Bu isim Cumhur ittifakının kuruluş felsefesi ile aynı doğrultudadır ve taraflar arası küçük farklılıklar olsa dahi vatan, millet, bayrak için birlik gerçekleşmiştir. Biz de bu birlik ruhuna uygun hareket edeceğiz. Gönülden gönüle yol vardır derler. Bizim de görevimiz o yolu ıssız bırakmamak, dostlarımızla kucaklaşmak. Sizlerin de desteğiyle bu birlik ruhunu hep beraber toplumun her köşesine yayacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı