REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını yaptı

Pamukkale Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını yaptı

Yerel seçimlerin ardından oluşan Pamukkale Belediye Meclisi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Avni Örki başkanlığındaki ilk mecliste divan katipleri ve grup başkan vekilleri belirlendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Nisan 2019 Pazar, 18:33

Pamukkale Belediye Meclisi yeni dönem mesaisine hızlı başladı. Çiçeği burnunda meclis üyeleri, Belediye Başkanı Avni Örki başkanlığında bir araya geldi.

Meclisin ilk toplantısı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Belediye Başkanı Avni Örki’nin açılış konuşması ve meclis üyelerinin kendilerini tanıtmasının ardından başkan vekillikleri ve divan katiplerinin belirlenmesi için oylamalar yapıldı.

Divan katipliklerine meclisin en genç üyeleri seçildi. Cumhuriyet Halk Partisi’nden meclis üyesi olan Şeyma Değirmenci (24) ve AK Parti’den meclis üyesi olan Mehmet Yara (23) yeni divan katipleri oldu.

Divan katiplerinin belirlenmesinin ardından grup başkanvekillerinin belirlenmesine geçildi. Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Oral Baş olurken, AK Parti Grup Başkan Vekilliğine Birtan Şahan seçildi. İYİ Parti Grup Başkan Vekili olarak Uğur Çizmecioğlu’nu belirledi, MHP ise Grup Başkan Vekilliğine Davut Pak’ı seçti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 43Sıcak
24 Haziran 2024 Pazartesi 25 43Sıcak
25 Haziran 2024 Salı 25 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 24 43Sıcak