Pamukkale Belediyesi, Aktepe’nin yollarına asfalt döküyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi, Aktepe’nin yollarına asfalt döküyor

Pamukkale Belediyesi, Aktepe’nin yollarına asfalt döküyor

Pamukkale Belediyesi altyapısı tamamlanan mahalleleri güzelleştirmeye devam ediyor. Aktepe Mahallesi’nde devam eden üstyapı çalışmaları hızla ilerlerken Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, çalışmaları yerinde inceledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Kasım 2021 Pazartesi, 15:35

Pamukkale Belediyesi ilçenin tüm mahallelerinde gerekli olan hizmetleri götürmeye devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesinin altyapı çalışmalarını tamamladığı Fatih ve Deliktaş mahallelerinde üstyapı çalışmalarını Pamukkale Belediyesi hızla bitirmişti. Yine altyapısı biten Aktepe Mahallesi’nde de Pamukkale Belediyesi ekipleri üstyapı için yoğun mesai harcıyor.

Yaklaşık 20 milyon liraya mal olacak olan Aktepe Mahallesi üstyapı çalışmalarını Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki yerinde inceledi. Ana caddelerden olan 2045 sokakta çalışan işçilerle bir araya gelen Başkan Örki’ye Aktepe Mahalle Muhtarı Muhammer Karataş da eşlik etti. Başkan Örki, iş makinası kullanarak asfalt çalışmalarına katıldı.

Aktepe Mahalle Muhtarı Muhammer Karataş, mahallelerinde önemli çalışmaların yapıldığını belirterek, “Mahallemizde önce Denizli Büyükşehir Belediyesi altyapı çalışması yaptı. Ardından da Pamukkale Belediyesi üstyapı çalışmalarına başladı. Kısa sürede sokaklarımız hem eskisinden geniş hem de daha güzel oldu. Mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Aktepe Mahalle sakinlerinden Alzem Yaman ve Eyüp Targil, altyapı ve üstyapı çalışmalarından sonra sokaklarının çok daha güzel olduğunu dile getirerek, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ettiler.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Aktepe’de yaşayan vatandaşların hayatlarına dokunmak için hem Büyükşehir Belediyesinin hem de Pamukkale Belediyesinin yoğun mesai harcadığını ifade etti.

Başkan Örki, “Aktepe mahallesine birçok hizmetimiz oldu. Denizli Büyükşehir Belediyemiz altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra hiç zaman kaybetmeden bizim ekiplerimiz üstyapı çalışmalarına başladı. 90 sokağın bulunduğu mahallemizde 78 sokakta kazı işlemi tamamlanırken, 76 sokağın betonu döküldü, 70 sokakta da parke döşemesi yapıldı. Kalan sokaklarda da çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu mahallemizde elektrik tellerinin AYDEM tarafından yeraltına alınmasından sonra sokaklardaki asfalt ve taş döşeme işlemlerimizi hızla tamamlıyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak mahallelerimizin güzelleşmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Biz ‘Durmak yok, yola devam’ sloganıyla halkımıza hizmet götürmeye devam ediyoruz. Tüm amacımız ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğunda pay sahibi olmak” dedi.

Yorumlar

feridun   -  Bağlantı 9 Kasım 2021, 14:05

Sevindik mahallesinin tek gamzesi Merkezefendi ye bağlı olması herhalde..

Yusuf   -  Bağlantı 9 Kasım 2021, 09:18

Çok teşekkür ederiz başkanım. Sayenizde asfaltın ne kadar önemli olduğunu anladık, 2 yıldır çamurla tozla savaşıyoruz. Daha ne kadar devam eder bu savaş bilmiyoruz. Dokuzkavaklar halkı olarak asfaltın önemini bize çok iyi anlattınız. Sağ olun.

Furkan D.   -  Bağlantı 8 Kasım 2021, 22:02

Aktepenin yollarını yapacağınıza karşıyakanın sokaklarını yapsanız çok güzel olur biran önce karşıyakanın sokaklarını yapın birde bir karşıyakanın Her sokağındaki direkleri değiştirdiler ama 2383 sokak kaldı lütfen karşıyakanın yollarını yapın

ali yılmaz   -  Bağlantı 8 Kasım 2021, 18:19

başkan bide ırlıganlı yollarına baksan

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
28 Kasım 2021 Pazar 14 21Sağanak Yağışlı
29 Kasım 2021 Pazartesi 14 23Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
30 Kasım 2021 Salı 13 17Kuvvetli Sağanak Yağışlı
1 Aralık 2021 Çarşamba 4 10Yağmurlu
2 Aralık 2021 Perşembe 1 13Çok Bulutlu