Pamukkale Belediyesi evi yanan Çabuk Ailesi’nin yaralarını sardı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi evi yanan Çabuk Ailesi’nin yaralarını sardı

Pamukkale Belediyesi evi yanan Çabuk Ailesi’nin yaralarını sardı

Pamukkale Belediyesi, geçtiğimiz aylarda yangın sonucu evi yanan Karakurt Mahallesi sakinlerinden Hamza Çabuk isimli vatandaşın yaralarını sardı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin talimatıyla, yanan ev restore edilerek eski görünümüne kavuşturuldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Eylül 2020 Perşembe, 14:34

Pamukkale Belediyesi, Ağustos ayında Karakurt Mahallesi’nde bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangında evi ve arabası yanan Hamza Çabuk’un yaralarını sardı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yangında evi ve arabası tamamen yanan Hamza Çabuk’u, olay sonrası ziyarete gitmiş ve ziyarette Çabuk’a evini eski haline kavuşturma sözü vermişti. Belediye Başkanı Avni Örki, sözünü tutarak, Çabuk’un evini eski görünümüne kavuşturulmasını sağladı.

“BAŞKANIMIZ, ZOR GÜNLERDE YANIMIZDA İDİ”
Yangının kendilerine maddi ve manevi büyük zararlar verdiğini ifade eden Hamza Çabuk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin kendilerine maddi ve manevi birçok konuda destek olduğunu belirtti.

Çabuk, “Bu kötü zamanımızda Pamukkale Belediyesi hep yanımızda oldu. Yangından hemen sonra Başkanımızın talimatıyla, belediye ekipleri tüm molozları kaldırdı. Daha sonra evin içini temizlediler. Yangında evin dış cephesi zarar görmüştü. Pamukkale Belediyesi’nden gelen ekipler, evin dış cephesine sıva yapıp, tüm evi boyadılar. Bu zor günlerimizde Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki daima yanımızda oldu. Yangın sonrası acımızı paylaştı. Evimizi yenileme sözü vermişti. Sözünü tuttu. Başkanımıza bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Zehra Çabuk da, “Zor günler geçirdik. Bu süreçte Pamukkale Belediyesi hep yanımızda olarak maddi ve manevi konularda bize destek oldu. Bize verdikleri destekten dolayı Pamukkale Belediyesi Başkanı Avni Örki ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Eylül 2020 Pazar 17 31Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Eylül 2020 Pazartesi 16 31Mevzi Sağanak Yağışlı
22 Eylül 2020 Salı 16 33Az Bulutlu
23 Eylül 2020 Çarşamba 18 34Parçalı Bulutlu
24 Eylül 2020 Perşembe 16 32Parçalı Bulutlu