Pamukkale Belediyesi, Pınarkent’teki taş döşeme çalışmalarını tamamlandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi, Pınarkent’teki taş döşeme çalışmalarını tamamlandı

Pamukkale Belediyesi, Pınarkent’teki taş döşeme çalışmalarını tamamlandı

Pamukkale Belediyesi’nin 23 mahallede kademeli olarak başlattığı beton kilit parke taşı döşeme çalışmaları kapsamında, nüfusu ile dikkat çeken Pınarkent Mahallesinin kent içi ulaşım sorununu çözmek için 5 bin 500 metrekare kilitli parke taşı döşendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Ekim 2020 Salı, 14:05

Pamukkale Belediyesi’nin bugüne kadar Akdere, Güzelköy, Kale, Akhan, Güzelpınar, Eldenizli ve Uzunpınar mahallelerinde tamamladığı ve 23 mahalleyi kapsayan yol çalışmalarında Pınarkent’teki çalışmaları tamamladı. Pınarkent mahallesinde 5 bin 500 metrekare alana beton kilit parke yol yapıldı.

Ekipler, çalışmaların yapıldığı mahallelerde sadece yolları değil çevredeki kaldırım ve park bakımlarını da yapıp mahallelerin çehresini yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Pamukkale Belediyesi yılsonuna kadar 23 mahallede toplamda 200 bin metre alanda kilit beton parke taşı döşeme işi gerçekleştirmiş olacak.

VATANDAŞLAR TOZDAN KURTULDU

Pınarkent’te yaşayan Ayhan Moran, verilen hizmetten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Mahallemizde toz olayı çok oluyordu. Bu sorunumuzu önce muhtarımıza, ardından Avni Başkanımıza ilettik. Avni Başkanımız bu sorunumuzla bire bir ilgilendi ve mahallemizin kilit parke sorununu çözdü. Daha önce yolarımız toz topraktı ve yoldan geçen araçların oluşturduğu toz hep evlerimize giriyordu. Ama yapılan bu çalışmalarla sorunumuz giderilmiş oldu. Ayağımıza kadar gelen hizmetlerden dolayı Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Avni Örki ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.

TEK AMACIMIZ HALKIMIZIN MUTLULUĞU

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, daha güzel bir Pamukkale için her alanda çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “23 mahallemizde yapılan yaklaşık 200 bin metrekarelik beton kilit parke taşı döşeme işlemimiz aralıksız devam ediyor. Şimdiye kadar 8 mahallemizin kilit parke taşı sorununu çözdük. Kademeli olarak yapılan bu hizmetimizle Pamukkale ilçemizin kilit parke taşı olmayan her caddesini her sokağını kilit parke taşları ile kaplayacağız. Çünkü Pamukkale’nin her mahallesi bizim için çok önemli. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana daha iyi bir Pamukkale için gece gündüz demeden çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz. Tek gayemiz görevimizi layıkıyla yerine getirip Pamukkale’de yaşayan insanlarımızın mutluluğunda pay sahibi olmaktır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Ekim 2020 Perşembe 12 26Parçalı Bulutlu
23 Ekim 2020 Cuma 13 27Parçalı Bulutlu
24 Ekim 2020 Cumartesi 14 28Az Bulutlu
25 Ekim 2020 Pazar 15 30Az Bulutlu
26 Ekim 2020 Pazartesi 16 27Parçalı Bulutlu