Pamukkale Belediyesi’nden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel fotoğraf sergisi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi’nden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel fotoğraf sergisi

Pamukkale Belediyesi’nden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel fotoğraf sergisi

Pamukkale Belediyesi, Cumhuriyet’in ilanının 98. yıldönümünde “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu fotoğraf sergisi açtı. Çok sayıda fotoğrafın yer aldığı açık hava sergisini çok sayıda ziyaretçi gezdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Ekim 2021 Cuma, 16:29

Cumhuriyetimizin ilanının 98. yılında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Pamukkale’de de coşkuyla kutlanıyor. Pamukkale Belediyesi, bu bayramı özel kılan etkinlikler organize etti. Bunlardan biri de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının yer aldığı sergi oldu. İlçenin en işlek caddelerinden biri olan Çamlık Caddesi üzerinde açılan sergide Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden güzel fotoğrafları yer alıyor. Vatandaşların büyük ilgisini çeken “Atatürk ve Cumhuriyet” fotoğraf sergisi 29 Ekim 2021 Cuma ve 30 Ekim 2021 Cumartesi günleri açık kalacak.

CUMHURİYETİ HİSSETTİK
Pamukkale Belediyesinin “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu açık hava fotoğraf sergisini gezen vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi. 1 yıldır Denizli’de yaşadığını ifade eden Ayşen Beyde, “Buraya İzmir’den geldim. Burada Atatürk konulu fotoğraf sergisini görmek beni çok mutlu etti. Bu sergiyi oğlumla gezerken Cumhuriyet’i daha çok hissettik. Bu güzel sergi için Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim” dedi.

Neşe Özcan, “Çok güzel düşünülmüş bir sergi olmuş. Pamukkale Belediyesinin bu ince düşüncesi için kutluyorum. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim” derken, Ali Şahin ise “29 Ekim Cumhuriyetimizin ilanının yıl dönümü. Bu güzel günde ailecek Pamukkale Belediyesinin açtığı Atatürk sergisini dolaştık. Güzel bir sergi olmuş, başta Başkan Avni Örki olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

“Böyle bir düşünce için Pamukkale Belediyesine teşekkür ediyorum” diyen Murat Karauzun, “Bu tür etkinliklerin artarak devam etmesini diliyorum. Hem çocuklarımız hem de gençlerimiz geçmişinin farkında olursa daha iyi bir geleceğe sahip olabiliriz. Emekleri için başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuşurken, İlayda Özülke ise “Ailemle gezerken bu manzarayı görünce çok çok mutlu olduk. Bu güzel sergiyi açan ve böyle ince bir düşünce içinde olan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye ve ekibine teşekkür ederim” dedi.

29 EKİM COŞKUSUNU YAŞIYORUZ
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusunu yaşadıklarını ifade ederek, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları bundan 98 yıl önce bugün Cumhuriyet’i ilan etti. Bizler o gün yanan bağımsızlık ateşini sonsuza dek taşıyacağız. Bağımsız Türk Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının yer aldığı açık hava sergisini kıymetli halkımıza sunmak istedik. Bu sergimizde Atatürk’ün birbirinden güzel fotoğrafları yer alıyor. 30 Ekim Cumartesi günü de açık olacak sergimizi gezmeye tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
8 Aralık 2021 Çarşamba 6 14Yağmurlu
9 Aralık 2021 Perşembe 4 16Parçalı Bulutlu
10 Aralık 2021 Cuma 7 19Sağanak Yağışlı
11 Aralık 2021 Cumartesi 9 18Parçalı Bulutlu
12 Aralık 2021 Pazar 10 21Parçalı Bulutlu