Pamukkale Belediyesinden asfalt hamlesi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesinden asfalt hamlesi

Pamukkale Belediyesinden asfalt hamlesi

Pamukkale Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçenin sınır mahallelerinden olan Cankurtaran’da yıllardır beklenen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Bize güvenip bu kutsal görevi veren halkımıza mahcup olmamak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Temmuz 2021 Cuma, 17:30

Pamukkale’deki 61 mahalleye önceliğine göre belirlenen hizmetleri götüren Pamukkale Belediyesi, yıllardır yapılması beklenen bir konuyu daha çözüme kavuşturdu. İlçenin sınır mahallerinden biri olan Cankurtaran mahallesinde uzun süredir yapılmayan asfalt çalışmalarına başlandı. Yaklaşık 6 bin nüfusa sahip olan Cankurtaran mahallesinde yaz sonuna kadar devam edecek olan çalışmalar kapsamında yaklaşık 20 kilometre soğuk asfalt ve 15 bin metrekare beton kilit parke taşı döşemesi ile birlikte park yenileme çalışması gerçekleştirilecek. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, çalışmaları yerinde incelerken, Örki’ye Cankurtaran Mahalle Muhtarı Özgür Sarıkaya da eşlik etti. Çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Örki, asfalt makinasını bir süre kullanarak yol çalışmasına katıldı.

GİRİLMEMİŞ HİÇ BİR SOKAK KALMAYACAK
Cankurtaran mahallesinde yaz aylarıyla birlikte asfalt çalışmalarının hız kazandığını ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Cankurtaran büyük bir alana sahip mahallemiz. Bu yaz Cankurtaran’da girilmemiş sokağımız kalmayacak. Burada sadece asfalt çalışması değil birçok hizmetimiz olacak. Asfalt çalışmalarımız ilçemizin bir diğer köşesindeki Akköy ve Develi ile merkezdeki Aktepe, Fatih ve Deliktaş mahallelerinde de sürüyor. Bizlere güvenerek bu kutsal görevi veren halkımıza mahcup olmamak için 7 gün 24 saat esasıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızın maliyeti milyonlarca liralarla ifade ediliyor. Bizim hedefimiz zaten vatandaşımızdan toplamış olduğumuz vergileri, onların ihtiyaçlarına uygun şekilde kullanmak. İnşallah çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan çalışmalarımız vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Cankurtaran Mahalle Muhtarı Özgür Sarıkaya, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı çiçek vererek teşekkür etti.

Yorumlar

Mehmet Karadere   -  Bağlantı 9 Temmuz 2021, 22:39

Korucuk mahallesi 192 sokağa, stabilize yola yama yaptılar. İlginç geldi bana

Bakış Açısı   -  Bağlantı 9 Temmuz 2021, 18:11

Pamukkale Belediyesi deniyor ama AKÇA yazıyor….

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
1 Ağustos 2021 Pazar 24 40Sıcak
2 Ağustos 2021 Pazartesi 24 41Sıcak
3 Ağustos 2021 Salı 24 42Sıcak
4 Ağustos 2021 Çarşamba 25 42Sıcak
5 Ağustos 2021 Perşembe 25 42Sıcak