REKLAMI GEÇ

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE DÜZENLEMELERİ

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE DÜZENLEMELERİ

Pamukkale Belediyesi, okullar başta olmak üzere pazaryeri ve camiler gibi ortak kullanım alanlarında çevre düzenlemeleri yapıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Ekim 2014 Salı, 12:34

Pamukkale Belediyesi, belediye sınırları ve mücavir alan sınırları içerisindeki vatandaşların, ortak kullanım alanlarını düzenliyor. Vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen talepleri değerlendirerek oradaki yapılması gereken işlerle ilgili çalışma programı hazırladı. Buna göre, başta okullar olmak üzere, camiler, pazaryerleri, çeşmeler, yollar kaldırımlar ve kamu binalarının çevre düzenlemeleri yapılıyor.

Çalışma programına ilk olarak okullardan başlandı. Anafartalar Anadolu Lisesi’nden gelen talepler doğrultusunda, okul etrafına istinat duvarı yapıldı. Öte yandan Bağbaşı İmam Hatip Lisesi’ne bağlantı yolları, Keziban Ali Çınar İmam Hatip Orta Okulu ile Hulusi Kulaklı İlkokulu’nun çevre düzenlemesi ile okul içindeki bahçe düzenlemeleri tamamlandı.

Pamukkale Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nün bahçe düzenlemesi ve otoparkı da yine Pamukkale Belediyesi tarafından yapıldı. Aydoğdu Camii, Merkezefendi Camii, Tunalı Camii ve Karakurt Camileri’ne de şadırvan ve bahçe kazandırıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 40Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 25 41Sıcak
22 Temmuz 2024 Pazartesi 26 41Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 26 40Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 24 39Sıcak