Pamukkale Belediyesi’nden eğitime destek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi’nden eğitime destek

Pamukkale Belediyesi’nden eğitime destek

Pamukkale Belediyesi, Hulusi Kulaklı Ortaokulu’na modern bir konferans salonu kazandırdı. Konferans salonunu hizmete açan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, eğitimin kalitesini yükseltmek, okulların fiziki ihtiyaçlarını gidermek için verdikleri desteği sürdüreceklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Aralık 2015 Çarşamba, 13:02

Hulusi Kulaklı Ortaokulu Konferans Salonu’nun açılış törenine Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizli Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Başgün, Pamukkale Belediyesi Başkan Yardımcıları Veli Demir, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya, Pamukkale Belediye Meclis üyeleri, Hulusi Kulaklı Ortaokulu Müdürü Muhiddin Kiriş, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

denizli-pamukkale-belediyesi-okula-konferans-salonu-ic

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve protokol üyeleri birlikte kurdele keserek salonu hizmete açtı. Açılış sonrası öğrenciler yeni konferans salonlarında ilk gösterilerini sergiledi. Öğrenciler katılımcılara, şiir ve müzik ziyafeti sundu.

Okul Müdürü Muhiddin Kiriş, okula büyük destekler veren ve konferans salonunun hizmete girmesini sağlayan Başkan Gürlesin’e teşekkür etti.

denizli-pamukkale-belediyesi-okula-konferans-salonu-ic-2

Konferans salonun hayırlı olmasını dileyen Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru ise, Başkan Gürlesin’in belediye çalışmalarında, sosyal kültürel alanlarda ve eğitim alanında bir örnek olduğunu söyledi.

Başkan Hüseyin Gürlesin eğitime bakış açılarının çok farklı olduğunu belirterek, “Eğitimi çok önemsiyoruz. Geleceğimiz olan çocukların en iyi ortamlarda eğitim alarak, tam donanımlı yetişmelerine olanak sağlamak için belediye olarak bu çalışmamızla katkı sunuyoruz. İlçe sınırlarında bulunan 128 okulumuzun tamamına ulaşarak, ihtiyaçlarını gidermek için yoğun bir çalışma içindeyiz. Ciddi anlamda eğitime dev bir bütçe sunuyoruz. Okullarımız da fiziki ve donanım açısından eksikliklerinin yayında ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarına ulaşarak eğitim desteği veriyoruz. Ortaokul ve lise öğrencilerimize eğitim desteği imkanı sunuyoruz. Çocuklarımızın hızlı okuması, okuduğunu anlayarak sorulara doğru cevap vermesi için Hızlı Okuma Eğitimi verdik. Yani bir eğitim neferi olarak çalışıyoruz. Bugüne kadar 6 okulumuza konferans salonu kazandırdık. Bugünde Hulusi Kulaklı Ortaokulumuzun konferans salonunu hizmete açtık. İnşallah bu salonlarda öğrencilerimizin cevherleri ortaya çıkacak. Salonumuzun tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

denizli-pamukkale-belediyesi-okula-konferans-salonu-ic-1

Konuşmaların ardından Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, eğitime verdiği desteklerden dolayı Başkan Hüseyin Gürlesin’e bir teşekkür plaketi sundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
27 Mayıs 2022 Cuma 16 34Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
28 Mayıs 2022 Cumartesi 18 35Sıcak
29 Mayıs 2022 Pazar 21 38Sıcak
30 Mayıs 2022 Pazartesi 19 35Sıcak
31 Mayıs 2022 Salı 19 37Sıcak