Pamukkale Belediyesi’nden muhtarlara jest - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi’nden muhtarlara jest

Pamukkale Belediyesi’nden muhtarlara jest

Pamukkale Belediyesi, ilçede görev yapan muhtarlara jest yaptı. Beyaz cennet Pamukkale travertenlerini yüzlerce metre yükseklikten görme imkânı bulan muhtarlar balonda gün doğumunu da izlediler.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ekim 2021 Perşembe, 15:33

Pamukkale Belediyesi, muhtarları unutmadı. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nün kutlandığı haftada Pamukkale Belediyesi, ilçede görev yapan muhtarlara jest yaptı. Pamukkale’de son dönemde oldukça fazla ilgi gören balonlar bu kez ilçenin muhtarları için havalandı. Sabahın erken saatlerinde bir araya gelen muhtarlar beyaz cennet Pamukkale semalarında farklı bir sabah yaşadı.

Gün doğumunu yüzlerce metre yükseklikten izleyen muhtarlar Pamukkale travertenlerinin güzelliğini de havadan görme imkânına sahip oldular. Pamukkale Belediyesi Kocaçukur Tesisleri’nden muhteşem traverten manzarasına da şahitlik eden muhtarlar daha sonra vefat eden Pamukkale mahalle muhtarı Derviş Arslan’ın ailesini ziyaret etti.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR
Pamukkale Belediyesinin balon turu ile ilgili olarak muhtarlar memnuniyetlerini dile getirdi. Hacıkaplanlar Mahalle Muhtarı Necdet Kunduracı, “19 Ekim muhtarlar günü nedeniyle Pamukkale Belediyesi bizler için etkinlik düzenledi. Pamukkale’yi bir de balondan görme imkânımız oldu. Bize böyle bir imkân sağlayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim” diye konuştu.

Kervansaray Mahalle Muhtarı Damla Tuna Bilgen de “Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki, biz muhtarlara bir sürpriz yaparak balona bindirdi. İlk defa böyle bir tecrübe yaşadım, çok güzeldi. Bugüne özel olması bizim için ayrıca güzeldi. Bu etkinlik için başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hürriyet Mahalle Muhtarı Mehmet Çakar ise Muhtarlar Günü haftasında kendilerini unutmayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederek, “Bu bizim için çok farklı bir gün oldu. Balonla dünyada eşi bulunmayan Pamukkale travertenlerini yüzlerce metre yüksekten izleme imkânı bulduk” dedi.

Karakurt Mahalle Muhtarı Kadir Kıvrak da “Böyle güzel bir organizasyon yaptıkları için değerli başkanım Avni Örki’ye ve başkan yardımcılarıma çok teşekkür ederim. Bu anlamlı günde bizleri mutlu ettiler” derken, Asmalıevler Mahalle Muhtarı Zeki Cacur da, “19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Pamukkale Belediyesinin organize ettiği balon turu bizler için çok güzel oldu. Biz muhtarlar gerçekten çok memnun olduk. Böyle bir günde bizi hatırladığı için başkanımız Avni Örki’ye teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
8 Aralık 2021 Çarşamba 6 14Yağmurlu
9 Aralık 2021 Perşembe 4 16Parçalı Bulutlu
10 Aralık 2021 Cuma 7 19Sağanak Yağışlı
11 Aralık 2021 Cumartesi 9 18Parçalı Bulutlu
12 Aralık 2021 Pazar 10 21Parçalı Bulutlu