REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi’nden vergi ödeme uyarısı

Pamukkale Belediyesi’nden vergi ödeme uyarısı

Pamukkale Belediyesi tarafından, Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerinin 2023 yılı ikinci dönem ödemelerinin son gününün 30 Kasım 2023 olduğu hatırlatıldı. Her ödeme döneminde olduğu gibi bu vergi döneminde de, Pamukkale Belediyesi vatandaşa birçok ödeme kolaylığı sağlamaya devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Kasım 2023 Perşembe, 09:34

Pamukkale Belediyesi, vergi ödemeleri konusunda vatandaşların mağduriyetlerini en aza indirmek için her türlü kolaylığı sağlıyor. 2023 yılı Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerinin ikinci dönemi 1 Kasım 2023 itibariyle başladı. Pamukkale Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergileri ödemelerinin ikinci taksitlerinin son gününün kaçırmamaları istenildi.

Ödemelerin son gününün 30 Kasım 2023 Perşembe günü olduğu belirtilen yazılı açıklamada, cezalı duruma düşülmemesi için vergi mükelleflerinin hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra ilçe halkının kolay ulaşımla ödemelerini yapabilmesi için Atatürk Caddesi’nde, Deliktaş ek hizmet binasında, Aktepe Sosyal Tesisleri’nde ve Tapu Müdürlüğü’nde bulunan vezneden ödemelerini yapabileceği belirtildi.

Ayrıca, vergi ödemelerinin www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesi üzerinden yapılabileceği açıklandı. Mükellefler ödemelerini nakit olarak veya Paraf Karta 5 taksit, Wolrd Karta 2+1 taksit imkânıyla kolaylıkla yapabilmesinin hedeflendiği belirtildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
3 Aralık 2023 Pazar 11 19Parçalı Bulutlu
4 Aralık 2023 Pazartesi 9 19Sağanak Yağışlı
5 Aralık 2023 Salı 9 18Hafif Sağanak Yağışlı
6 Aralık 2023 Çarşamba 8 15Sağanak Yağışlı
7 Aralık 2023 Perşembe 9 15Sağanak Yağışlı