REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi’nin sömestir sürprizine çocuklar akın etti

Pamukkale Belediyesi’nin sömestir sürprizine çocuklar akın etti

Pamukkale Belediyesi’nin organizasyonu ile çocukların en sevdiği çizgi film karakterleri olan Kral Şakir, Maşa ile Koca Ayı ile Kaptan Pengu ve Arkadaşları Denizlili çocuklarla buluştu. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Biz istiyoruz ki çocukluğunuza dair güzel anılarınızda payımız olsun. Bu programda bunlardan bir tanesi. Çizgi film kahramanlarımızı görmek için gelen bizi yalnız bırakmayan tüm çocuklarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Ocak 2024 Çarşamba, 15:02

Pamukkale Belediyesi’nin organizasyonu ile TRT Çocuk-Siyah Martı-Sütlaç ve Sinecast lisanslı Kral Şakir, Maşa ile Koca Ayı ile Kaptan Pengu ve Arkadaşları ücretsiz olarak Denizlili çocuklarla buluştu. Pamukkale Belediyesi’nin 6-13 yaş grubunda yer alan çocuklar için hazırladığı “Sömestir Etkinliği” Aktepe Sosyal Tesisleri’nde coşkuyla gerçekleşmişken, sömestirin ikinci haftasında da 3 gün süren çizgi film karakterlerinin gösterilerine Denizlili çocuklar akın etti.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri saat 13.00 ila 15.00 olmak üzere iki seansta ücretsiz olarak miniklerle buluşan Kral Şakir, Maşa ile Koca Ayı ile Kaptan Pengu ve Arkadaşları, miniklere bol kahkahalı eğlenceli 3 gün geçirttiler.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Sevgili çocuklar, değerli anne babalar, Pamukkale Belediyesi olarak sömestir tatilinde birçok etkinliğe imza attık. Atmaya da devam ediyoruz. Gerek kültürel gerekse sportif faaliyetlerimiz sürüyor. Tatilin başından bu yana Aktepe Sosyal Tesisleri’nde çocuklarımız çeşitli kurslara, etkinliklere katılıyorlar. Hem sanatsal faaliyet yapıyorlar, hem de müzikler eşliğinde güzel vakit geçiriyorlar. Biz istiyoruz ki çocukluğunuza dair güzel anılarınızda payımız olsun. Bu programda bunlardan bir tanesi. 3 gün boyunca 2’şer seans halinde izleyicisiyle buluşan Kral Şakir, Maşa ile Koca Ayı ile Kaptan Pengu ve Arkadaşları’na Denizlili çocuklarımız yoğun ilgi gösterdi. Aileleri ile birlikte çocuklarımızı çizgi film karakterlerimizin gösterilerinde görmekten büyük mutluluk duyduk. Çizgi film kahramanlarımızı görmek için gelen gösterilerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm çocuklarımıza teşekkür ederiz” dedi.

KRAL ŞAKİR
İlk Türk çizgi dizisi olma özelliği taşıyan Kral Şakir, Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde çocuklarla bir araya geldi. Kral Şakir ve arkadaşlarının maceralarını anlatan müzikli çocuk oyunu eğlenceli hikâyesi, dansları ve müzikleri çocukları eğlendirirken, sahne gösterileri çocuklardan alkış aldı.

Tiyatro gösterisine gelen çocuklar ve aileleri çok mutlu olduklarını ifade ederken, çocuklara yönelik yapılan bu etkinliklerin çok değerli olduğunu belirtip bu imkânları çocuklara sunan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ettiler.

MAŞA İLE KOCA AYI
Okulların ara tatile girmesiyle birlikte miniklere birçok sürpriz hazırlayan Pamukkale Belediyesi, çocuklar tarafından sevilen çizgi dizi Maşa ile Koca Ayı’yı Pamukkale’ye getirdi, Denizlili çocuklarla buluşturdu. Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu eden çizgi dizinin sevilen karakterleri, Denizlili çocukları kahkahalara boğdu.

KAPTAN PENGU VE ARKADAŞLARI
Pamukkale Belediyesi’nin organizasyonu ile geçtiğimiz yaz tatilinde miniklerle buluşan TRT Çocuk lisanslı Kaptan Pengu ve Arkadaşları adlı tiyatro gösterisi sömestir tatilinde de Pamukkale’ye geldi. Miniklere, çevre kirliliği, su tasarrufu ve geri dönüşüm konularında eğitici mesajlar veren Kaptan Pengu ve Arkadaşları, iki esans olarak minik seyircileriyle buluşarak, eğlenceli saatler yaşattı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 22 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 24 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 24 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 24 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 24 42Sıcak