REKLAMI GEÇ

Pamukkale pazarları izleyecek

Pamukkale pazarları izleyecek

Pamukkale Belediyesi, bünyesinde barındırdığı 10 kapalı pazar yerine güvenlik kameraları yerleştirdi. Geçtiğimiz yıl özel güvenlik ekiplerinin görev yapmaya başladığı kapalı pazar yerlerinde, kameralarla güvenlik üst noktaya çıkarıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Ocak 2016 Salı, 15:25

Pamukkale Belediyesi, vatandaşların daha güvenli bir ortamda alışveriş yapmasına imkan sağlamak için Akköy, Pınarkent, Uzunpınar, İncilipınar, Kınıklı, Karşıyaka, Pelitlibağ, Kayhan, Anafartalar ve Fatih kapalı pazar yerlerinin tamamı güvenlik kameralarıyla donatıldı.

İnsanların gıda ihtiyaçlarını karşıladığı semt pazarlarına büyük önem verdiklerini belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak kuruluşumuzdan bugüne 21 aylık süreçte halkımıza her alanda ihtiyaçlar noktasında yatırımlarımızla hizmet götürmeye devam ediyoruz. Belediyemizin hizmetleri noktasında binlerce insanın alışveriş yaptığı ve yine binlerce esnafımızın ürünlerini satışa çıkardığı pazar yerleri de büyük önem taşıyor. Bu bilinçle pazar yerlerimizde kaliteyi artırmak için çalışıyoruz. Kar, kış, güneş demeden insanlarımızın alışverişlerini rahatça yapmaları için ise, kapalı pazar yerleri yapmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yılın ortasında pazarlarımızda vatandaşlarımızın ve esnafımızın güvenli bir ortamda alışverişini yapmasını sağlamak için özel güvenlik ekiplerimiz çalışmaya başladı. Şimdide kapalı pazar yerlerimizin tamamı güvenlik kameralarıyla donatıldı. Bu yatırım hem bir caydırıcılık sağlayacak hem de pazar güvenliğine büyük katkı sağlayacak” dedi.

denizli-pamukkale-belediyesi-pazar-yerleri-guvenlik-kamerasi-ic-1

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 37
26 Temmuz 2024 Cuma 23 34Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 21 37Sıcak
29 Temmuz 2024 Pazartesi 23 39Sıcak