REKLAMI GEÇ

Pamukkale personeline iş sağlığı eğitimi

Pamukkale personeline iş sağlığı eğitimi

Pamukkale Belediyesi personeline yönelik verilen eğitim seminerleri devam ediyor. Personele, ‘Temel İş Sağlığı ve Güvenliği’ anlatıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Nisan 2016 Perşembe, 10:23

Pamukkale Belediyesi, ilçe halkına en iyi hizmeti sunmak, hizmet kalitesini artırmak, verimli bir çalışma ortamı yaratmak için belirli aralıklarla verdiği kurum içi eğitim seminerlerine devam ediyor. Birçok alanda personel eğitimden geçerken, güvenli ve sağlıklı bir ortamda personelin ilçe halkına hizmet sunması noktasında da iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri de belirli periyotlarda personele sunuluyor.

pamukkale-egitim-ic

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında semineri eğitimi uzmanı Yasin Tıraş ve Osman Ertan tarafından verildi. Seminerde temel iş sağlığı ve iş güvenliği ana başlığı altında çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazası nedenleri, hukuki sonuçları ve çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler verildi. 4 saat süren eğitimde meslek hastalıkları sebepleri ve iş yeri temizliği, temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, çalışanların eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik yanı sıra işyerinde iş gereği uyulması gereken konular anlatıldı.

“HİZMET İÇİN ÖNCE GÜVENLİK”
Pamukkale Belediyesi olarak her alanda ilçe halkına en iyi hizmeti ulaştırmak için çalıştıklarını anlatan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak ilçemizde 331 bin nüfusa hizmet vermekteyiz. Ve ilimizde en büyük ilçe konumundayız. Bu nedenle daha dikkatli, daha verimli ve daha hızlı çalışarak örnek olmak durumundayız. Bu açıdan personelimiz hizmet verirken, her konuda eğitimli ve bilgili olmak durumunda. Sıfır hatayla halkımıza hizmeti sunmalıyız. Belediyecilik kutsal bir görevdir. Bu nedenle kurum içi eğitimleri çok fazlasıyla önemsiyoruz. Birçok alanda personelimize belirli periyotlarda eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Tabi ki, personelimizin hizmeti halkımıza ulaştırırken, güvenliği ve sağlığı da bizim için öncelikli durumda. Personelimiz bizim için her zaman çok değerli. Bu nedenle de iş sağlığı ve güvenliği eğitimi belirli aralıklarla personelimize aktarılıyor. Bizim gayemiz sıfır sorun ve aksamayla vatandaşlarımızın en iyi hizmeti almasıdır. Eğitim seminerlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Nisan 2024 Çarşamba 13 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 11 29Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 11 27Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 9 22Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Nisan 2024 Pazar 7 26Parçalı Bulutlu