REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de 20 bin çocuk, 10 bin kadın ücretsiz spor kurslarından yararlanacak

Pamukkale’de 20 bin çocuk, 10 bin kadın ücretsiz spor kurslarından yararlanacak

Pamukkale için projelerini arka arkaya açıklayan Ak Parti Başkan Adayı Halil Pekdemir, şimdi de yıllık spor etkinlikleri ile ilçede yapılması planlanan ücretsiz spor kurslarını açıkladı. Pekdemir’in bu projesi ile Pamukkale’de yılda 20 bin çocuk ve 10 bin kadına ücretsiz spor yapma fırsatı verilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mart 2024 Pazar, 13:26

Bölgesinde seçim kampanyasını başarıyla sürdüren ve her geçen gün şansını yükselten Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale’de yapılması planlanan ücretsiz spor kursları hakkında bilgi verdi. Pekdemir’in bu anlamda Pamukkale’de her yıl 20 bin çocuk ve 10 bin kadına hizmet verileceği konusundaki açıklamaları memnuniyet yarattı.

ÜCRETSİZ SPOR KURSLARI
Son açıklamalarında göreve geldikten sonraki 5 yıllık süreçte Pamukale’de Drag pisti ile birlikte bölgenin pek çok farklı alanına spor sahaları yapılacağı müjdesini veren Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir şimdi de, bölgede her yıl ücretsiz olarak açılacak Zumba, yogo, halk dansları, satranç, masa tenisi, yüzme, basketbol, voleybol, tenis, tekvando, jimnastik, plates ve benzeri birçok kursla 20 bin çocuk ve 10 bin kadına imkan sağlanacağını açıkladı.

PAMUKKALE’DE SPOR YAPMAYAN KALMAYACAK
Spor yapmanın insan sağlığına ve yaşamına olumlu etkilerinin herkes tarafından bilindiğini söyleyen ve göreve gelmeleri durumunda, sporun önemini ve sağlıklı yaşam tarzını teşvik etmek için büyük çaba sarf edeceğini dillendiren AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin odaklarında kendilerine fayda sağlayacak etkinlikler olmalı. Bu şekilde hem onları kötü yollara sapmalarından uzaklaştırmış ve hem de aktif ve sosyal bireyler olma yolunda yönlendirmiş olacağız. Sonuç olarak Pamukkale’nin yaşamı spor etkinlikleri ile birlikte çok daha aktif olacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 11 25Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 12 26Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 19 36Sıcak
25 Nisan 2024 Perşembe 16 27Parçalı Bulutlu