REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de kış kursu başvuruları sürüyor

Pamukkale’de kış kursu başvuruları sürüyor

Pamukkale Belediyesi’nin 4-17 yaş aralığındaki gençlere ve kadınlara yönelik açtığı ücretsiz kış kurslarına başvurular devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Gençlere ve kadınlara yönelik hem öğretici hem de yeteneklerini geliştirici birbirinden farklı, 5 noktada 33 farklı alanda düzenleyeceğimiz kış kurslarımıza da başvurular devam ediyor” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Eylül 2023 Salı, 13:24

Spordan, kültüre, yetenek geliştirmeden, öğrenmeye yönelik birçok alanda ücretsiz kurslar açarak Pamukkale halkının takdirini toplayan Pamukkale Belediyesi’nin kış kurslarına başvurular devam ediyor.

Pamukkale Belediyesi’nin ilçenin 5 farklı noktasında ki kurs merkezlerinde açtığı kurslara başvurulara Pamukkale Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında bulunan ilgili linklere tıklayarak yada www.pamukkale.bel.tr adresinden yapılabiliyor.

Pamukkale Belediyesi Aktepe Sosyal Tesisleri, Atatürk Caddesi ek hizmet binası, İncilipınar Kurs Merkezi, Fatih Kurs Merkezi, Yunusemre Mahalle Konağı’nda gerçekleştirilecek olan kurslar 4-17 yaş aralığındaki gençlere ve kadınlara hitap ediyor. Kültürel kurslar çerçevesinde Almanca A1, İngilizce A1, Bağlama, Keman (08-16 yaş), Gitar (16+ yaş üzeri), Ebru, Ahşap Boyama, Ekopsi Kişisel ve Dekorasyon Ürün, Kadınlar İçin El Sanatları, Amigrumi Örgü, Takı Tasarım, Makrome Örgü Yapımı, Etkili ve Hızlı Okuma Teknikleri (08-11 yaş), Giyim Teknolojileri, Halk Oyunları, İşaret Dili, Satranç (8-14 yaş), Zeka Oyunları (6-12 yaş), Akrilik Boyama-Resim, Ney (10+ yaş) açılacak, Temel Fotoğrafçılık ve Mobil Fotoğrafçılık, Ziraat ve Diksiyon dallarında eğitimler verilecek. Ayrıca spor dallarından Boks (08-17 yaş), Karate (07-15 yaş), Platess (Kadınlara), Cimnastik (04-07 yaş), Dart (10-17 yaş), Judo (07-11 yaş), Masa Tenisi (10-17 yaş), Okçuluk (Geleneksel) (07-17 yaş), Futbol (8-11 yaş), Tenis (14+ yaş) için başvurular devam ediyor.

“ÜCRETSİZ KURSLARA BAŞVURABİLİRSİNİZ”
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, belediye olarak her yıl düzenledikleri kursların ücretsiz olduğunu belirterek, “Bu kış dönemi, hem spor hem de eğitici kültürel kurslarımızı tek bir başlıkta topladık. Vatandaşlarımızın ulaşması kolay olması açısından, ilçemizin 5 noktasındaki kurs merkezlerimizde 33 farklı alanda 4-17 yaş aralığındaki gençlere ve kadınlara hitap eden kurslar açtık. Kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımızın kontenjanlar dolmadan başvuru yapmalarını, geç kalmamalarını rica ediyoruz. Kurslarımız şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Pamukkale Belediyesinin kış dönemi kurslarına başvurular www.pamukkale.bel.tr adlı resmi web sitesi üzerinden ve Pamukkale Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında bulunan ilgili linklere tıklayarak yapılabiliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
10 Aralık 2023 Pazar 5 12Çok Bulutlu
11 Aralık 2023 Pazartesi 7 14Sağanak Yağışlı
12 Aralık 2023 Salı 7 15Sağanak Yağışlı
13 Aralık 2023 Çarşamba 7 15Parçalı Bulutlu
14 Aralık 2023 Perşembe 6 18Parçalı Bulutlu