Pamukkale’de muhtarlar buluşması - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de muhtarlar buluşması

Pamukkale’de muhtarlar buluşması

Pamukkale Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 2017 yılının ilk muhtarlar toplantısı, Akköy Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Şubat 2017 Pazar, 10:56

Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen toplantıya, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kamu kurumlarının temsilcileri ile Akköy, Atatürk, Yukarışamlı, Develi, Karahayıt, Pamukkale, Haytabey, Eymir, Kavakbaşı, Çeşmebaşı, Gölemezli, Adnan Menderes, Çerkez, Mahmut Sönmez, Oğuz, Sami Türel ve Aziziye mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam Balcıoğlu, toplantıların mahallelerde yapılmasına ve taleplerin kurumlarca değerlendirilerek uygun olanlarının en kısa sürede sonuçlandırılmasına önem verdiklerini ifade etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, hizmetler ile ilgili bilgi verdi, taleplerin belediyenin imkanları ölçüsünde değerlendirileceğini ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılacağını söyledi.

Ardından muhtarlara söz verildi. Muhtarlar mahallelerinde yaşanan sorunları anlattı, sıkıntılar ilk elde muhataplarına iletildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Ekim 2021 Cumartesi 11 24Az Bulutlu
24 Ekim 2021 Pazar 12 23Az Bulutlu
25 Ekim 2021 Pazartesi 12 20Parçalı Bulutlu
26 Ekim 2021 Salı 9 22Parçalı Bulutlu
27 Ekim 2021 Çarşamba 11 23Az Bulutlu