REKLAMI GEÇ

Pamukkaleli halterci Türkiye şampiyonu

Pamukkaleli halterci Türkiye şampiyonu

Pamukkale Belediye Spor Kulübü çatısı altında halter sporcusu olarak Pamukkale’yi temsil eden Yasin Beylen Türkiye Şampiyonu oldu. Pamukkale Belediyesi personeli olarak da görev yapan Beylen, Bedensel Engelliler Halter Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Mart 2023 Pazartesi, 13:15

Spora ve sporcuya her daim destek veren Pamukkale Belediyesi, özellikle engelli sporculara gösterdiği özenle takdirleri toplamaya devam ediyor. Pamukkale Belediye Spor Kulübü aktif branşlarından olan halter de, geçtiğimiz hafta Türkiye Halter Federasyonu 2023 faaliyet programında yer alan Bedensel Engelliler (Para Powerlifting) Gençler Türkiye Halter Şampiyonası’nda Pamukkale’yi mavi beyazlı kulüp sporcusu Yasin Beylen temsil etti.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde yapılan Şampiyonaya 44 sporcu katılırken, dereceye giren sporculara madalyaları Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Talat Ünlü, Aydın Gençlik Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Federasyon As Başkanı Yasin Arslan ve katılımcılar tarafından verildi.

PAMUKKALE’NİN ADINI ŞAMPİYONLUKLA DUYURDU
Hem Pamukkale Belediyesi personeli hem de Pamukkale Belediye Sporun sporcusu olan Yasin Beylen, Bedensel Engelliler Halter Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda 107 kg sıkletinde, Bench presste sırasıyla 80 kg, 95 kg ve 110 kg kaldırarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
2 Haziran 2023 Cuma 16 26
3 Haziran 2023 Cumartesi 17 23
4 Haziran 2023 Pazar 17 26Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
5 Haziran 2023 Pazartesi 15 28Parçalı Bulutlu
6 Haziran 2023 Salı 18 31Parçalı Bulutlu