REKLAMI GEÇ

Pamukkaleliler’den Halil Pekdemir’e büyük ilgi

Pamukkaleliler’den Halil Pekdemir’e büyük ilgi

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale’nin dört bir yanında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gittiği her yerde Pamukkalelilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Pekdemir’e gençlerin sevgisi de dikkat çekiyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Şubat 2024 Pazartesi, 11:35

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde saha programlarını hızla sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, ilçenin farklı bölgelerinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Gencinden yaşlısında herkesle bire bir ilgilenen Pekdemir, vatandaşların talep ve önerilerini de titizlikle dinliyor.

Günün ilk ışıklarıyla birlikte mahalle ziyaretlerine başlayan Başkan Adayı Halil Pekdemir, Bağbaşı Pazar Yeri’nde temaslarda bulundu. Uzun süre boyunca pazar esnafı ve alışveriş yapan mahalle sakinleriyle görüşen Pekdemir, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. AK Parti belediyeciliği ile Pamukkale’de hayata geçirilen projelerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, yeni döneme ilişkin proje önerilerini de Başkan Adayı Halil Pekdemir’e iletti.

GENÇLERIN TERCİHİ HALİL PEKDEMİR
Gün içindeki ziyaretlerinin ardından gece saatlerinde Cankurataran Mahallesi’ne geçen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, burada gençlerle bir araya geldi. AK Parti Pamukkale Gençlik Kolları tarafından organize edilen “Bizim Semtin Gençleri” programına katılan Pekdemir, gençlerle uzun uzun sohbet etti. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşen toplantıda gençlerin merak ettiği soruları cevaplayan Başkan Adayı Halil Pekdemir, yeni dönemde hayata geçirmek istedikleri çalışmalar hakkında kapsamlı bilgi verdi.

Gençlerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı hayli mutlu olduğunu ifade eden Başkan Adayı Halil Pekdemir, demokrasinin temelinin yerel yönetimler olduğunun altını çizerek, bu noktada gençlerin rolünün çok önemli olduğunu söyledi. Bugüne kadar her konuda toplumun tüm kesimleriyle birlikte hareket ettiklerini vurgulayan Pekdemir, “İnşallah 1 Nisan’dan sonra da genç kardeşlerimizle birlikte yürüyeceğiz. Gençler bizim gözbebeğimiz. Pamukkalemizi daha da ileriye taşımak için onlardan alacağımız güçle gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

Toplantıya katılan gençler ise Başkan Adayı Halil Pekdemir’in yeni döneme ilişkin bilgilendirme toplantısında kendilerine öncelik verdiği için teşekkür ederek, yerel seçimde tercihlerinin Halil Pekdemir’den yana olduğunu belirttiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
28 Şubat 2024 Çarşamba 9 21Az Bulutlu
29 Şubat 2024 Perşembe 9 23Az Bulutlu
1 Mart 2024 Cuma 9 21Az Bulutlu
2 Mart 2024 Cumartesi 9 21Sağanak Yağışlı
3 Mart 2024 Pazar 9 19Sağanak Yağışlı