REKLAMI GEÇ

Pamukkale’ye arazi aracı güzergâhları ve safari turları geliyor

Pamukkale’ye arazi aracı güzergâhları ve safari turları geliyor

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, vatandaşların doğa ile iç içe zaman geçirebilmesi için ilçenin farklı bölgelerinde ücretsiz safari turları düzenlemeyi, aynı zamanda bisiklet, at ve ATV güzergâhları yapmayı planlıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mart 2024 Pazar, 15:30

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in, adrenalin ve doğa tutkunlarını yakından ilgilendiren, aynı zamanda ilçe turizmine katkı sağlayacak yeni bir projesi daha açıklandı. Seçim kampanyasını oldukça yüksek bir tempoda sürdüren Pekdemir’in bu projesi, ilçenin tanıtımı anlamında etkili bir çalışma olarak değerlendiriliyor.

TURLAR ÜCRETSİZ OLACAK
ATV güzergâhları ve safari turları ile hem yerli-yabancı turistlere  hem de bölge halkına, doğa ile iç içe heyecan verici bir macera yaşatmayı amaçlayan proje kapsamında, yerli ve yabancı turistlere Pamukkale’nin dağlık ve ormanlık alanlarını keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunacak.   Diğer taraftan rehberler eşliğinde ve ücretsiz olarak yapılacak safari turlarının ise Pamukkale’nin turizm potansiyelini artıracağına, aynı zamanda bölge ekonomisine de katkı sağlayacağına inanılıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Nisan 2024 Pazartesi 11 29Açık
16 Nisan 2024 Salı 12 31Açık
17 Nisan 2024 Çarşamba 12 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 11 28Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 9 26Çok Bulutlu