Pati Festivali Pazar günü başlıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pati Festivali Pazar günü başlıyor

Pati Festivali Pazar günü başlıyor

Pamukkale Belediyesi ile Sempati Hayvanları Koruma Derneği’nin birlikte organize ettiği Pati Festivali Pazar günü başlıyor. Festivalde stantlardan elde edilecek gelirler sokak hayvanlarının mama ve tedavisi için kullanılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Temmuz 2019 Cuma, 11:37

Pamukkale Belediyesi ile Sempati Hayvanları Koruma Derneği iş birliği ile düzenlenecek olan “Denizli Pati Festivali”nde elde edilen gelirler, sokak hayvanlarının tedavisine ve mama ihtiyaçlarını karşılamada kullanılacak. Tüm hayvan dostlarıyla birlikte, çocukların hayvanlarla dost olup, oyun havuzunda eğlenerek, çeşitli ikramlarla keyifli bir gün geçirebilecekleri ‘Denizli Pati Festivali’ 21 Temmuz 2019 Pazar günü, saat 14.00 ile 19.30 arasında Kınıklı Mahallesi 6007 Sokak (Mimarlar Sokak)’ta bulunan AKUT Park’ta eski adıyla Saklı Bahçe’de düzenlenecek.

Köpekler için stil ve diğer yarışmaların da olacağı festivalde, yarışmalara katılmak isteyen katılımcıların etkinlik öncesinde Sempati Hayvanları Koruma Derneği’ne kayıtlarına yaptırmaları gerekiyor. Can dost sahiplenmek isteyen hayvan dostları için standın da olacağı, girişlerin ücretsiz olduğu festival tüm Denizli Halkı’na açık olacak.

“ÇOCUKLARIMIZA HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILAMAK ÖNEMLİ”
“Çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak önemli” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, etkinlikte çocuklar için oyun parklarının kurulacağını belirterek, “Hayvan dostlarının bir araya gelerek eğlenerek, sokak hayvanlarımıza yardımcı olmanın mutluluğunu yaşayacağız. Hayvan haklarına ilişkin farkındalık yaratmak ve çocuklarımızı hayvan sevgisini aşılama fırsatını da bulacağımız etkinliğimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Ocak 2022 Çarşamba -2 3Parçalı Bulutlu
20 Ocak 2022 Perşembe -3 7Parçalı Bulutlu
21 Ocak 2022 Cuma 1 8Yağmurlu
22 Ocak 2022 Cumartesi 3 9Yağmurlu
23 Ocak 2022 Pazar 0 4Karla Karışık Yağmurlu