PAÜ'lü Dış Ticaret Bölümü öğrencisi evinde ölü bulundu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PAÜ’lü Dış Ticaret Bölümü öğrencisi evinde ölü bulundu

PAÜ’lü Dış Ticaret Bölümü öğrencisi evinde ölü bulundu

Pamukkale Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü 2. Sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Zeynep Aksoy, evinde ölü olarak bulundu. Kardeşi tarafından bulunan öğrencinin epilepsi rahatsızlığı yüzündün öldüğü ileri sürüldü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Aralık 2019 Cumartesi, 17:49

Epilepsi hastası olduğu ileri sürülen Pamukkale Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi 20 yaşındaki Zeynep Aksoy, evinde ölü olarak bulundu. Sabah erken saatlerde birlikte yaşadığı kardeşi tarafından evde hareketsiz olarak koltukta bulunan öğrencinin epilepsi rahatsızlığı yüzünden hayatını kaybettiği ileri sürüldü.

Dokuzkavaklar Mahallesi’nde meydana gelen olayın, hayatını kaybeden Zeynep Aksoy’un kardeşinin sabah erken saatlerde ablasının odasındaki koltukta hareketsiz yattığını görüp sağlık ekiplerine haber vermesiyle ortaya çıktı. Yapılan ilk incelemede ölümle ilgili şüpheli bir durumun olmadığı ve genç kızın epilepsi yüzünden hayatını kaybettiği kanısına varıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Ocak 2020 Çarşamba -2 10Parçalı Bulutlu
23 Ocak 2020 Perşembe 2 12Parçalı Bulutlu
24 Ocak 2020 Cuma -1 8Parçalı Bulutlu
25 Ocak 2020 Cumartesi -1 12Az Bulutlu
26 Ocak 2020 Pazar 5 13Parçalı Bulutlu