REKLAMI GEÇ

Pazarcının unuttuğu metal paraları Pamukkale zabıtası teslim etti

Pazarcının unuttuğu metal paraları Pamukkale zabıtası teslim etti

Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, görev yaptığı alanlarda unutulan değerli eşyaları sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor. Son olarak Pelitlibağ Kapalı Pazaryeri’nde unutulan yaklaşık 9 kilogram metal para sahibine ulaştırıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Mart 2022 Salı, 13:51

Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, görev yönetmelikleri çerçevesine bağlı kalarak, sorumluluk alanları içinde belediyeye teslim edilen çanta, cüzdan, alet, araç, para ve altın gümüş gibi değerli her türlü eşyaları sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.

Son olarak, Pelitlibağ Kapalı Pazaryeri’nde yaklaşık 1 ay önce Pamukkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temizlik yaparken içi metal para dolu poşet buldu. Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerin, pazarda unutulan ve yaklaşık 9 kilogram metal paranın yer aldığı poşetin sahibi bulmak için çalışma başlattı. Uzun uğraşlar sonucu para dolu poşetin sahibi bulundu.

“PAMUKKALE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM”
Geçtiğimiz haftalarda Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, ağırlığı yaklaşık 9 kilo olan bozuk paralar pazar esnafı olan Ahmet Deniz’e teslim edildi.

Ahmet Deniz, günün yorgunluğu ve yoğunluğu ile malları toplarken, paraları pazar yerinde unuttuğunu belirterek, “Yoğunluktan bunu fark etmedim. Daha sonra defalarca anons yapılmasına rağmen duymamışım. Pazar yerinde paraları bularak Zabıta Müdürlüğü’ne teslim eden Pamukkale Belediyesi çalışanı temizlik işçisi kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Örnek bir davranış sergilediler. Personellerinin böyle davranış sergilemesi nedeniyle Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar

caner   -  Bağlantı 2 Mart 2022, 11:58

kenara 5 lira koysam aklımdan çıkmıyor

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
27 Mayıs 2024 Pazartesi 13 26Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
28 Mayıs 2024 Salı 13 28Çok Bulutlu
29 Mayıs 2024 Çarşamba 15 28Parçalı Bulutlu
30 Mayıs 2024 Perşembe 14 28Çok Bulutlu
31 Mayıs 2024 Cuma 15 30Parçalı Bulutlu