REKLAMI GEÇ

Türk Yıldızları Pamukkale’ye geliyor

Türk Yıldızları Pamukkale’ye geliyor

Pamukkale Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 100.Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında, Türk Yıldızları akrotim ekibi Pamukkale’ye geliyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bu Pazar gerçekleşecek ve Pamukkale’ye girişlerin ücretsiz olduğu “Pamukkale Belediyesi Gençlik ve Havacılık Festivali”ne tüm vatandaşları davet etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ekim 2023 Perşembe, 11:18

Pamukkale halkına Cumhuriyetin 100.Yılına yakışan bir etkinlik hazırlayan Pamukkale Belediyesi, “Pamukkale Belediyesi Gençlik ve Havacılık Festivali”ne ev sahipliği yapıyor. 22 Ekim 2023 Pazar günü saat 12:00 ila 18:00 arasında gerçekleşecek olan etkinlikte, bugüne kadar hem ülkemizde hem de uluslararası etkinliklerde Türkiye’nin göğsünü kabartan Türk Yıldızları Pamukkale’ye geliyor. Türk Hava Kuvvetleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri adına Türkiye Cumhuriyeti’ni temsilen kurulan tek akrotim timi olan Türk Yıldızları, dünyada 8 süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan tek akrotim olarak Pamukkale semalarında nefes kesen gösteriler düzenleyecek.

“PAMUKKALE BELEDİYESİ GENÇLİK VE HAVACILIK FESTİVALİ”
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Cumhuriyetin 100.Yılı dolayısıyla 22 Ekim 2023 Pazar günü, “Pamukkale Belediyesi Gençlik ve Havacılık Festivali”ne ev sahipliği yapacaklarını belirtti.

Balon, Gyrocopter, microlight ve yamaç paraşütü gösterilerinin olacağı etkinlikte, Türk Yıldızları akrotim ekibi gösterileri ile nefesleri kesecek. UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Pamukkale Travertenlerinin güzelliğine güzellik katacak olan gösteriler süresince Pamukkale’ye girişler ücretsiz olacak. 22 Ekim 2023 Pazar günü saat 12:00 ila 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinliklerde, saat 15:30’da Türk Yıldızları Pamukkale semalarında olacak.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Cumhuriyetimizin 100.Yılı dolayısıyla Türk Yıldızları’mız Pamukkale’mize geliyor. Pamukkale Belediyesi olarak her zaman ilçemiz için en iyisini en güzelini arzu ediyoruz, Pamukkale için gözümüz her zaman yükseklerde. Bu Pazar da her birimiz gözümüzü yükseklerden alamayacağız. Birbirinden güzel gösterilerle Pamukkale semalarında Cumhuriyetimizin 100.Yılını kutlayacağız. Pamukkale’ye girişlerin de ücretsiz olduğu etkinliğimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
10 Aralık 2023 Pazar 5 12Çok Bulutlu
11 Aralık 2023 Pazartesi 7 14Sağanak Yağışlı
12 Aralık 2023 Salı 7 15Sağanak Yağışlı
13 Aralık 2023 Çarşamba 7 15Parçalı Bulutlu
14 Aralık 2023 Perşembe 6 18Parçalı Bulutlu