Tuzcuoğlu: Denizli yakın takibimizde - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tuzcuoğlu: Denizli yakın takibimizde

Tuzcuoğlu: Denizli yakın takibimizde

“Çevrem Sensin” projesi kapsamında düzenlenen bir dizi etkinlikler için Denizli’ye gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Şubat 2017 Cuma, 11:03

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, yeni nesillerde çevre bilinci ve hassasiyeti oluşturmak için Denizli’nin de aralarında bulunduğu 10 ilde “Çevrem Sensin” projesini hayata geçirdi. Bu proje için kente gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu ve beraberindeki heyet Pamukkale Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret eden Tuzcuoğlu, görüş alış verişinde bulundu.

“DENİZLİ DİNAMİK BİR KENT”
Başkan Gürlesin ile bir süre sohbet eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Denizli’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Tuzcuoğlu, Denizli’deki şehircilik ve belediyecilik çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Denizli şehircilik noktasında dinamik bir yapıda. Bu kentin geleceğin parlak olduğunu düşünüyorum. Ülkemizde yaşanabilir kentler ortaya çıkarmak bizim hedeflerimiz arasında” dedi.

“YENİ AMA CESARETLİYİZ”
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, belediye olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın destekleriyle çalışmalar yaptıklarını aktardı. Gürlesin, “Yeni kurulan bir belediye olmamıza rağmen 50 yıllık-80 yıllık belediyelerin bile cesaret edemediği çalışmalara imza atıyoruz. Buna örnek olarak Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’ni gösterebiliriz. Amacımız Pamukkale’yi çok daha iyi hale getirmek” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
28 Ekim 2021 Perşembe 9 23Az Bulutlu
29 Ekim 2021 Cuma 10 24Az Bulutlu
30 Ekim 2021 Cumartesi 10 24Parçalı Bulutlu
31 Ekim 2021 Pazar 12 21Sağanak Yağışlı
1 Kasım 2021 Pazartesi 12 23Sağanak Yağışlı