Birikmiş aidatı isteyen yöneticinin karısına bıçakla saldırdı, apartmanın deposunu yaktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Birikmiş aidatı isteyen yöneticinin karısına bıçakla saldırdı, apartmanın deposunu yaktı

Birikmiş aidatı isteyen yöneticinin karısına bıçakla saldırdı, apartmanın deposunu yaktı

Sarayköy’ün Bala Mahallesi’nde bir apartman sakini yönetici aidat istedi diye önce bıçakla yöneticinin eşine saldırdı daha sonra ise apartman deposunu ateşe verdi. İtfaiyenin zamanında müdahalesiyle felaketin önüne geçti

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Ağustos 2020 Pazar, 18:58

Sarayköy Bala Mahallesi Damla apartmanında yönetici olan Cemil Diler apartman sakini olan R.S. isimli kadından 50 TL tutarında ve 6 aylık birikmiş olan aidatını istedi, ancak ret cevabı aldı. İkili arasında hakarete veren tartışma yaşandığı iddia edilirken, dehşet ertesi gün yaşandı.

Yönetici Diler’in evinin kapısını çalan R.S. kapıyı açan eşine bıçakla saldırdı. Mağdur kadın kapıyı kapatarak kendini kurtarırken, saldırgan ise yanında getirdiği salçalı suyu kapının önüne döktü.

Bununla da yetinmeyen saldırgan apartmanın deposunu da iddiaya göre yaktı.

Yönetici Diler, R.S. ve eşi A.S.’den sürkeli tehditler aldığını belirterek, “Konuyla alakalı Sarayköy İlçe Emniyeti’ne defalarca şikayette bulunduk. Her gün tehdit alıyoruz, can güvenliğimizden endişe ediyoruz. Lütfen çözüm bulun” dedi.

Yorumlar

nihat turan   -  Bağlantı 10 Ağustos 2020, 13:33

halime hanım sakin ol

halime sati   -  Bağlantı 9 Ağustos 2020, 20:22

Siz utanmıyorsunuz demi yalan haber yapıp insanlari kandırmayı.olay hiç de öyle değil bide gidin diğer madur kadından dinleyin işin aslını. O kadını karı koca darp etti O yangını o kadın değil darp edenler yaktı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı