Pazarda kaybettiği cüzdanına 2 ay sonra kavuştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pazarda kaybettiği cüzdanına 2 ay sonra kavuştu

Pazarda kaybettiği cüzdanına 2 ay sonra kavuştu

Sarayköy’de pazarda alışveriş yaparken içinde 500 lira olan cüzdanını kaybeden Fatma Kılcı (65) cüzdanına ve parasına 2 ay sonra kavuştu. Sarayköy zabıtası, yaşlı kadına cüzdanını teslim etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Şubat 2021 Pazartesi, 13:02

Sarayköy’de cumartesi günleri kurulan ilçe pazarında 2 ay önce bir tezgah üzerinde unutulan ve içerisinde 500 lira bulunan kayıp cüzdan bir esnaf tarafından Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

İçerisinde kimlik bulunmadığı için zabıta ekipleri tarafından emanette tutulan cüzdan, 2 ay sonra sahibine ulaştırıldı.

İlçede hayvancılık yapan 65 yaşındaki Fatma Kılcı, kapalı pazar yerinde kaybettiği cüzdanı bir umut bulmak amacıyla zabıta ekiplerine başvuruda bulundu. Cüzdanının şeklini ve içerisindeki para miktarını zabıta ekiplerine söyleyen Kılcı’ya cüzdanı teslim edildi.

Cüzdanı kaybettiği an zabıtaya sormak aklına gelmediğini aktaran Kılcı, “Yakın dostlarımın ‘zabıtaya başvuru yap’ demesinin ardından cüzdanımı sormak için belediyenin zabıta ekiplerine durumu anlattım. Çok şükür ki cüzdanım iyi yürekli esnafımız tarafından zabıta ekiplerine teslim edilmiş. Hayvancılık yaptığım için merkezde olmuyorum. 1 veya 2 ay arasında pazar ihtiyaçlarını görmek için merkeze iniyorum. Cüzdanımı bulan esnaf kardeşime ve zabıta ekiplerine çok teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı