Sarayköy'de okullar bakıma alındı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy’de okullar bakıma alındı

Sarayköy’de okullar bakıma alındı

Sarayköy Belediyesi 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı için ilçede bulunan tüm okulların bahçe düzenlemelerini ve bakımlarını yapıyor. Başkan Ahmet Necati Özbaş, “Çocuklarımızın tertemiz okullarda eğitime başlamalarını istiyoruz” dedi

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Ağustos 2019 Perşembe, 09:44

Sarayköy Belediyesi 2019-2020 eğitim öğretim yılına sayılı günler ilçedeki tüm okulların bahçe düzenlemelerini tamamlıyor. Öncelik hizmetlerinin her zaman eğitim olduğunun altını çizen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Öğrencilerimizin eğitimlerini günümüz şartlarına uygun, hijyenik bir ortamda geçirmelerini istiyoruz. Bu yüzden elimizden gelenin fazlasını bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” dedi.
İlçe merkezi ve mahallelerdeki ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi veren okulların bahçe düzenlemesini yaptıklarını belirten Sarayköy Belediye Başkan Özbaş, “ Eğitim bizim için çok önemli. Okullarımızın eksikliklerini 2014 yılından bu yana devam eden hizmet çalışmalarımızda tamamladık. Gençlerimizin eğitimlerine katkı sağlayabilecek projeler hayata geçirmeye çalışıyoruz. Yaz tatili sürecinde belediyemiz bünyesinde açtığımız Yaz Spor Okullarımız ile binlerce öğrencimizi spor ile buluşturduk. Boş vakitlerini en güzel şekilde değerlendirmeleri adına farklı kurslar açtık. Şimdi ise 2019-2020 eğitim öğretim yılına hazırlanırlarken okullarımızın genel temizlik ve eksikliklerini tamamlamak adına yaptığımız çalışmalarımız var. Öğrencilerimizin eğitimlerini günümüz şartlarına uygun, hijyenik bir ortamda geçirmelerini istiyoruz. Bu yüzden elimizden gelenin fazlasını bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı