Sarayköy Belediyesi’nden şehitler için lokma hayrı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy Belediyesi’nden şehitler için lokma hayrı

Sarayköy Belediyesi’nden şehitler için lokma hayrı

Sarayköy Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Sarayköy’ün milli mücadeleye katılışının 97. yıldönümü dolayısıyla Atatürk ve tüm şehitler için mevlit okutup, lokma hayrı yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Mayıs 2016 Perşembe, 16:14

Sarayköy Ağalar Camisi önünde düzenlenen etkinlikte vatandaşlara lokma dağıtan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş “Sarayköy olarak hem 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını hem de milli mücadeleye katılışımızın 97. yıldönümünü bir arada kutluyoruz. Bu özel günleri anlamına yakışır bir şekilde kutlamak için, bugün başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimiz için mevlit okutarak lokma hayrı yaptık. Torunları olarak onları en iyi şekilde yâd etmeye, onların fedakârlığını, cesaretini, azmini, birliğini ve kardeşliğini gelecek nesillere aktarmaya çalışıyoruz” dedi.

Başkan Özbaş, şehitleri minnetle, gazileri de sevgi ve saygıyla andıklarını belirterek, lokma hayrına katılanlara teşekkür etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı