Sarayköy Stadı’nda yenileme çalışması başladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy Stadı’nda yenileme çalışması başladı

Sarayköy Stadı’nda yenileme çalışması başladı

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Sarayköy Belediyesi işbirliği ile Sarayköy İlçe Stadyumu yenileme projesi kapsamında zeminde sentetik çim halı serimi çalışmaları başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Temmuz 2021 Cuma, 18:29

Spora ve sporculara büyük önem veren ve spor alanlarını daha kullanışlı bir hale getirilmesi için çalışmalarını sürdüren Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın geçtiğimiz günlerde müjde verdiği ilçe stadyumunun futbol sahasının zeminini yenileme çalışması başladı.

8 bin 615 metrekarelik bir alanda yapılacak çalışmalar ilk olarak mevcut zeminin sökülmesiyle başladı. Futbol sahası sentetik çim yenileme çalışmasının ağustos ayı sonuna kadar bitmesi planlanıyor. Doğal çime yakın monofilament malzemeyle kaplanacak çim saha eskiye göre daha yumuşak olacak.

Sarayköy Stadyumuna modern bir görüntü verecek olan zemin yenileme çalışması 1 milyon 344 bin liraya mal olacak.

Çalışmalar hakkında bilgi almak için Sarayköy Stadyumunda incelemelerde bulunan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “FİFA standartlarında sentetik çim zemin olarak yenilenecek stadyumumuzu çok kısa zamanda Sarayköylü hemşehrilerimizin, sporcularımızın ve kulüplerimizin hizmetine yeniden sunacağız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı