Sarayköy’ün bütçesi 52 milyon lira - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy’ün bütçesi 52 milyon lira

Sarayköy’ün bütçesi 52 milyon lira

Sarayköy Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi, ekim ayı son meclis toplantısında onaylandı. 2013 yılından bu yana bütçe 6 kat artarak 52 milyon lira olarak kabul edildi. 3.5 yılda 30 yılda yapılacak projeler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Özbaş, “2018 yılında da önümüze koyduğumuz yeni hedeflerle yeni projelerimizi hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Ekim 2017 Pazartesi, 10:01

Sarayköy Belediyesi ekim ayı son meclis toplantısı Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında Plan ve Bütçe Komisyonu’nun hazırladığı 2018 Mali Yılı bütçesi onaylandı.

2013 yılında 8 milyon lira olan bütçe, 2018 yılında 52 milyon liraya yükseldi ve 6 kat arttı.

2018 yılı bütçesiyle yeni projelere imza atacaklarını ifade eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizde büyük projeler yer aldı. Neredeyse 30 yılda zor gerçekleştirilecek hizmetlerimizi 3 buçuk yılda ilçemize kavuşturduk ve kavuşturmaya da devam ediyoruz. Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerin yanı sıra kentin modern gelişimiyle birlikte toplumun sosyal huzuru ve refahını artıracak prestij yatırımlar, Sarayköy ilçesinin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor” dedi.
İlçenin daha çok gelişmesi ve vizyon kent olması için projeler üretmeye devam edecek olduklarını ifade eden Başkan Özbaş, “2018 yılında da inşallah, projelerimizi tamamlamak, önümüze koyduğumuz yeni hedeflerle yeni projelerimizi hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız. Çünkü daha yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var ” dedi.

Meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Özbaş, 2018 yılı bütçesinin hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı