YABANCI ÖĞRETMENLER SARAYKÖY’DE - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

YABANCI ÖĞRETMENLER SARAYKÖY’DE

YABANCI ÖĞRETMENLER SARAYKÖY’DE

Avrupa Birliği Erasmus Projesi kapsamında Türkiye’ye gelen yabancı öğretmenler, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Mart 2016 Çarşamba, 09:19

Sarayköy Anadolu Lisesi’nin yurt dışındaki birçok okulla ortak yürüttüğü Avrupa Birliği Erasmus Projesi kapsamında Denizli’ye gelen konuklar, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ile bir araya geldi.

erasmus-saraykoy-icc

Finlandiya, Bulgaristan, Slovenya, İspanya, Güney Kıbrıs ve Romanya’daki okullarda görev yapan öğretmenlerden oluşan heyet, Sarayköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamit Aytekin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Akhan, Sarayköy Anadolu Lisesi Müdürü K. Özgür Yücesoy ve öğretmenler ile birlikte Başkan Özbaş’ı makamında ziyaret ederek, ülkelerinden getirdikleri hediyeleri verdiler.

erasmus-saraykoy-ic

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Özbaş, “Sarayköy Anadolu Lisesi işbirliği ile yürütülen bu projeye bizde çok önem veriyoruz. Bu sayede yurt dışından gelen misafirlerimiz hem ilçemizi hem Denizlimizi hem de ülkemizi yakından tanıma fırsatı buluyorlar. Buradan güzel anılarla dönecekler ve kendi ülkelerinde bunları anlatarak bizim oralarda daha çok tanınmamıza yardımcı olacaklar. Buraya kadar geldikleri için ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Daha farklı zamanlarda yine kendilerini burada ağırlamaktan onur duyacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı