Başkan Akyol, tecrübelerini paylaştı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkan Akyol, tecrübelerini paylaştı

Başkan Akyol, tecrübelerini paylaştı

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Cumhuriyet Ortaokulunda düzenlenen “Kariyer Günleri”nde öğrencilerle bir araya geldi. Akyol, tecrübelerini paylaştı, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Nisan 2016 Pazartesi, 10:39

Öğrencilerle buluşmaktan ve onların kariyer planlamalarına katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Akyol, “Günümüz teknoloji çağı, sürekli olarak yenileme ve öğrenme isteği oluşmaktadır. İnsanlar yaptıkları işleri severek yaparlar, onları hayatlarında uygularlarsa mutlaka başarıya ulaşacaklardır. Gelecekle ilgili planlarınız hazır olmalıdır. Hayattaki başarı tesadüflerden oluşmaz. Ancak çalışırsanız başarıyı yakalarsınız. Başarılı kişileri örnek alın. Onların bu başarı basamaklarını nasıl çıktıklarını merak edin ve araştırın. Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır. Başarı merdivenlerini çıkmak istiyorsanız, hayal edin, niyet edin, gayret edin” dedi.

İyi meslek sahibi olmanın yanında, iyi insan olmanın daha önemli olduğunu vurgulayan Başkan Akyol, öğrencilere hayatlarında daima saygılı, çevreyle barışık bireyler olmaları için öğütler verdi.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Akyol, Tavas Belediyesi Kültür Yayınlarından, Cumhuriyet Ortaokulu Türkçe öğretmeni Muhammet Kahraman’ın kaleme aldığı “Geleneklerimizden Günümüze Tavas” kitabını hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Ocak 2021 Cumartesi 1 10Çok Bulutlu
24 Ocak 2021 Pazar 2 10Yağmurlu
25 Ocak 2021 Pazartesi 6 11Yağmurlu
26 Ocak 2021 Salı 6 12Sağanak Yağışlı
27 Ocak 2021 Çarşamba 5 9Karla Karışık Yağmurlu