Tavas standına yoğun ilgi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tavas standına yoğun ilgi

Tavas standına yoğun ilgi

Denizli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Geleceğimiz Turizm” etkinliğine katılan Tavas Belediyesi’nin standı yoğun ilgi gördü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Nisan 2017 Cuma, 09:43

15 Temmuz Delikçınar Şehitler Meydanı’nda gerçekleştirilen Turizm Haftası kutlamalarına ilçe belediyeleri de açtıkları stantlarla yöresel ürünlerini tanıttı.

Tavas Belediyesi’nin standı, protokol üyeleri ve ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Tavas baklavası, kaşık helva, tel kırma, terrakota gibi ürülerin tanıtıldığı stant, etkinlik öncesi ve sonrası da vatandaşların akınına uğradı.

Renkli görüntülere sahne olan etkinlik ile ilgili değerlendirmeler yapan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Hiç şüphesiz 21. yüzyılın en hızlı gelişen sektörü turizmdir. Turizm dünyanın en büyük endüstrisi olmuştur. Ayrıca kendi sektörü dışında da tüm sektörleri etkilemektedir. Ülkemizin gayri safi milli hâsılalarında önemli bir yer tutmaktadır gelişmiş ülkelerin yanında gelişmekte olan ülkeler de yatırımlarını turizm sektörüne kaydırmaktadır. Denizlimiz, gelişen turizmiyle her geçen gün daha fazla adından söz ettiriyor. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu güzel konseptin önümüzdeki yıl daha kapsamlı bir şekilde sürdürülmesini temenni ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Belediye Başkanı

Hüseyin İnamlık

Tavas Belediye Başkanı

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
23 Mayıs 2022 Pazartesi 8 24Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
24 Mayıs 2022 Salı 9 26Parçalı Bulutlu
25 Mayıs 2022 Çarşamba 10 28Parçalı Bulutlu
26 Mayıs 2022 Perşembe 11 30Parçalı Bulutlu
27 Mayıs 2022 Cuma 13 32Parçalı Bulutlu