REKLAMI GEÇ

İnamlık’tan Nikfer sanayi sitesinin üst yapısını yenileme sözü

İnamlık’tan Nikfer sanayi sitesinin üst yapısını yenileme sözü

Tavas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Ak Parti’den Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, Nikfer’e gitti. Vatandaşlarla sohbet eden İnamlık, sanayi sitesini de ziyaret etti ve üst yapıyı yenileme sözü verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Mart 2024 Pazartesi, 12:40

Cumhur İttifakı AK Parti Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin tüm mahallelerine yaptığı ziyaretleri sokak sokak sürdüren İnamlık, Nikfer’e gitti.

Öncelikle Nikfer pazar yerindeki esnafı ziyaret eden İnamlık, çarşı esnafı ve vatandaşla da buluştu. Vatandaşların görüşlerini dinleyen İnamlık, iletilen sorunlarla da yakından ilgileniyor. Sanayi sitesini de ziyaret eden ve esnafla görüşen İnamlık, “Halkımızın beklentileri doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak hayata geçireceğimiz projelerle, ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

Nikfer Sanayi sitesi ve üst yapısı yenileme projemizle mahallemizin önemli bir talebini de çözmüş olacağız. Esnaflarımızın dün olduğu gibi bugün de her zaman yanlarındayız. Sizlerin destekleri ile Tavas’ı daha da ileriye taşıyacağız. İlçemizin ekonomisine katkıda bulunan esnaflarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 2 19Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 5 21Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 8 27Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 14 29Çok Bulutlu
25 Nisan 2024 Perşembe 10 25Parçalı Bulutlu