İşadamı Küçüker’in aracı suya kapıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İşadamı Küçüker’in aracı suya kapıldı

İşadamı Küçüker’in aracı suya kapıldı

Denizli’nin tanınmış işadamlarından Suat Küçüker, ölümden döndü. Küçüker’in içinde bulunduğu cip, Tavas’ın Ebecik Mahallesi yakınlarında geçmek istediği derede suya gömüldü. İşadamı aracın üzerine çıkarak yaşama tutundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Şubat 2015 Perşembe, 13:13

İşadamı Suat küçüker, yönetimindeki 34 BSK 57 plakalı cip ile Denizl’den Tavas’ın Ebecik Mahallesi yakınlarındaki arazisine gitmek üzere yola çıktı. Tarlaya kısa bir mesafe kala Yenidere Çayı’ndan geçmeye çalışırken, araç çukura düştü ve hareketsiz kaldı.

Aracın devrilmemesi için kapısını açıp içinin suyla dolmasını sağlayan Küçüker, cipin üzerine çıkarak oğlunun yardım getirmesini bekledi. Önce bir traktörle cip çekilmek istendi, ancak baraj kapaklarının da açık olmasıyla suyun debisi yükseldiğinden kurtarma çalışması yarım kaldı. Küçüker’in imdadına çevrede çalışma yapan grayder operatörü yetişti ve cip sudan çıkarıldı.

ic

Zor anlar yaşayan işadamı Suat Küçüker, “Tarlaya fidan dikmek için gidiyordum. Her zaman geçtiğim Yenidere Çayı’nda tekerlerden birisi çukura düştü. Araç hareket etmeyince, kapılarını açıp devrilmemesi için içini suyla doldurdum. Kendim de üst tarafına çıkarak yardım bekledim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
31 Ekim 2020 Cumartesi 7 16Çok Bulutlu
1 Kasım 2020 Pazar 4 16Parçalı Bulutlu
2 Kasım 2020 Pazartesi 2 16Parçalı Bulutlu
3 Kasım 2020 Salı 3 16Az Bulutlu
4 Kasım 2020 Çarşamba 4 15Parçalı Bulutlu