REKLAMI GEÇ

Tavas Belediye Başkanı İnamlık: Tavas üreterek büyüyor

Tavas Belediye Başkanı İnamlık: Tavas üreterek büyüyor

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte ilçenin en büyük tekstil üretim merkezi Deniz Tekstil’i ziyaret etti. İnamlık, gelecek dönemde de iş olanaklarını artıracak projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Mart 2024 Çarşamba, 12:21

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, İlçe ekonomisine önemli bir katkı sağlayan Deniz Tekstil’i Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte ziyaret etti.

Burada işçilerle de buluşan İnamlık, “Deniz Tekstil, İlçemize kazandırdığım en büyük yatırımlardan biri. Belediyemizin çabasıyla hayata geçirdiğimiz bu işletme, hem istihdam hem de ekonomik büyüme açısından kritik bir rol üstleniyor. İlçemizin gelişmesi, kalkınması ve vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi adına hemşehrilerimizden aldığımız destekle hizmetlerimiz artarak devam edecek.

Yeni dönemde vatandaşlarımız için yeni iş olanaklarını sağlayan projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Tavasımızı her alanda ileriye taşımak, yaptığımız hizmetlerle birlikte hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için çok değerli ” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Nisan 2024 Pazartesi 7 25Açık
16 Nisan 2024 Salı 9 26Açık
17 Nisan 2024 Çarşamba 9 23Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 7 22Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 5 21Çok Bulutlu