REKLAMI GEÇ

Tavas Belediye Başkanı İnamlık’tan Kızılcabölük ziyareti

Tavas Belediye Başkanı İnamlık’tan Kızılcabölük ziyareti

Tavas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hüseyin İnamlık, Ak Parti Tavas İlçe Teşkilatı ve belediye meclis üyesi adayları ile Kızılcabölük Mahallesindeki esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Kızılcabölüklüler, İnamlık’a tam destek verdi. İnamlık, “Hep birlikte el ele vererek daha güzel ve yaşanabilir Tavas için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Mart 2024 Cuma, 16:00

Cumhur İttifakı’nın Ak Partili adayı Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, ikinci dönem için seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin beldeden mahalleye dönüşen en büyük yerleşim yerlerinden Kızılcabölük’e giden İnamlık, sevgiyle karşılandı.

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık burada yaptığı konuşmada, ‘’Bugüne kadar hemşehrilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda Kızılcabölük Mahallemizi birçok hizmetle buluşturarak, vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olduk.

Cazibesi ve marka değeri her geçen gün artan ilçemizi yönetirken esnaflarımız ve vatandaşlarımızla yaptığımız istişareleri çok kıymetli buluyoruz. Ziyaretlerimizde ilçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve projelerimizi tek tek hemşehrilerimizle paylaşıyor, taleplerini dinliyoruz. Yaptığımız çalışmaları da yine halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre gerçekleştiriyoruz.

Hep birlikte el ele vererek daha güzel ve yaşanabilir Tavas için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz. Şehir ekonomisinin bel kemiği olan esnafımız bizim için çok değerli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 2 19Parçalı Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 5 21Parçalı Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 8 27Parçalı Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 14 29Çok Bulutlu
25 Nisan 2024 Perşembe 10 25Parçalı Bulutlu