TAVAS BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA KİTAP - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

TAVAS BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA KİTAP

TAVAS BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA KİTAP

Tavas Belediyesi “Okulların Hamiliği” projesi kapsamında merkez ve mahallerdeki okullarında dağıtılmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne kitap desteğinde bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Nisan 2015 Salı, 10:29

Tavas’ta öğrenim gören 1. 2. 3. ve 4. sınıf öğrencilerine dağıtılacak kitaplar, Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan İlkhan’a teslim edildi.

Akyol, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlama konusunda elimizden gelen desteği en üst seviyede yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bundan önce öğrencilerimize test kitaplarını ulaştırdık. Şu anda da hikaye kitaplarını öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Tüm öğrencilere başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan İlkhan da, “Sayın Belediye Başkanımızın kendisi de eğitimci olması sebebiyle eğitim denilince her şeyi bir tarafa bırakıyor. Okulların park, bahçe ve peyzaj düzenlemesinin yanında eğitime verdiği destekten dolayı Başkanımıza çok teşekkür ederim. Öğrencilerimize iyi çalışmalar diliyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
5 Aralık 2020 Cumartesi 3 16Çok Bulutlu
6 Aralık 2020 Pazar 2 16Parçalı Bulutlu
7 Aralık 2020 Pazartesi 2 16Yağmurlu
8 Aralık 2020 Salı 4 12Yağmurlu
9 Aralık 2020 Çarşamba 0 14Çok Bulutlu