REKLAMI GEÇ

Tavas çamurdan kurtuluyor

Tavas çamurdan kurtuluyor

Tavas Belediyesi ekipleri ilçe genelinde başlattığı üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Tekke Mahallesi’nde yol düzenleme ve parke taşı döşeme işlemine devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Mart 2016 Pazartesi, 10:32

Tavas Belediyesi’nin alt yapısı tamamlanan bölgelerde başlattığı üst yapı çalışmaları devam ediyor. Belirli bir program dahilinde ilçe genelinde çalışan ekipler Tekke Mahallesi’nde yoğunlaştı. Yol düzenleme ve parke taşı döşeme işlemini devam ettiren ekipler, vatandaşları yazın tozdan, kış aylarında da çamurdan kurtardı.

denizli-tavas-tekkekoy-ic

Tekke Mahallesi’ni ziyaret eden Tavas Kaymakamı Dr. Osman Varol, Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve Başkan Yardımcısı İsmail Başlı Fen İşleri ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalara ilişkin bilgi veren Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerin özveriyle çalıştıklarını söyledi.

Başkan Akyol, “Ekiplerimiz, bir yandan altyapı bir yandan kilit parke döşeme işlemlerini gerçekleştiriyor. Tüm bu çalışmalar daha modern ve refah bir Tavas için” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
13 Temmuz 2024 Cumartesi 19 34Parçalı Bulutlu
14 Temmuz 2024 Pazar 20 33Parçalı Bulutlu
15 Temmuz 2024 Pazartesi 20 34Az Bulutlu
16 Temmuz 2024 Salı 20 36Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 20 37Sıcak