REKLAMI GEÇ

Tavas Gençlik Merkezi ve Tavas Kültür Sanat Evi açılıyor

Tavas Gençlik Merkezi ve Tavas Kültür Sanat Evi açılıyor

Tavas Belediyesi tarafından önemli hizmet projeleri hayata geçiriliyor. Tavas Belediyesi Gençlik Merkezi ve Tavas Kültür-Sanat Evi 9 Mart 2024 Cumartesi günü saat 11:30’da açılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Mart 2024 Cuma, 15:29

Tavas Belediyesi Gençlik Merkezi’nde 250 kişilik sinema salonu, 300 kişilik konferans salonu, eğitim çalışmaları için öğrenci derslikleri, gençlere ve çocuklara çeşitli etkinlikler ve gösterimler yapabilecekleri sınıflar yer alacak.

Tavas Kültür ve Sanat Evi’nde Tavasın tarihi, kültürel değerleri, gelenek ve göreneklerinin tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılması için el emeği göz nuru ürünlerin sergileneceği atölyeler ve satışının yapılacağı alanlar, Kızılcabölük Tekstil ürünleri ve dokumalar, doğal taş resim atölyeleri, Tavasın yöresel lezzetlerinin olduğu gastro odası, Kent Müzesi, kafe ve restoranlar yer alacak.

Tavas için önemli projelere imza atan Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık; “ Tavas Belediyesi olarak gençlerimizin yanında olmayı ve onlara en iyi hizmetleri sunmayı önemsiyoruz. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve çocuklarımız için Gençlik Merkezimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tavas Kültür ve Sanat Evimiz ile de İlçemizin tarihi, kültürel değerlerin tanıtılması ve gelecek nesillerimize aktarılmasını hedefleyerek, Tavasımızı cazibe merkezi haline getiriyoruz. Buradan tüm hemşehrilerimi 9 Mart 2024 Cumartesi günü gerçekleştirecek olduğumuz açılış programlarımıza davet ediyorum. Kıymetli eserlerimiz şimdiden Tavasımıza hayırlı olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Nisan 2024 Pazartesi 7 25Açık
16 Nisan 2024 Salı 9 26Açık
17 Nisan 2024 Çarşamba 9 23Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 7 22Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 5 21Çok Bulutlu