Forum Çamlık’tan moda kurbanları için çare - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Forum Çamlık’tan moda kurbanları için çare

Forum Çamlık’tan moda kurbanları için çare

Tepeden tırnağa marka giyinmenin stil sahibi olmakla aynı anlama geldiğini düşünen arkadaşlarınıza ‘moda kurbanı’ olduğunu söyleyemeyenlerden misiniz? “Dost acı söyler” deseler de artık bunu sizin yerinize yapacak biri var.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Kasım 2014 Perşembe, 11:29

Forum Çamlık, Moda ve Stil Danışmanı Zeynep Erkan ile yepyeni bir projeye imza atıyor. ‘Moda kurbanı’ olduğunu düşündüğünüz ama yüzüne karşı söylemekten çekindiğiniz arkadaşlarınıza görüşlerinizi sizin yerinize, ünlü Moda ve Stil Danışmanı Zeynep Erkan söylüyor, onlara alışveriş ipuçları vererek doğru giyinmeleri için yardımcı oluyor!

kurtarbizizeynep.com web sitesi aracılığıyla veya #kurtarbizizeynep etiketiyle Twitter üzerinden Zeynep’e ulaşanlar, ‘Bacaklarına Bakmadan Mini Etek Giyiyor’, ‘Minyon, Topukludan Medet Umuyor’, ‘Her Yere Eşofmanla Gidiyor’, ‘Tarzı Yok, Ne Bulsa Giyiyor’ gibi birçok başlık arasından seçim yapıyor ve arkadaşını kırmadan çözüm önerisini sunmuş oluyor. Üstelik proje, tüm videoları arkadaşlarınıza anonim olarak gönderiyor ve isminizi de kesinlikle ifşa etmiyor.

____________________________________________________

FC_Kis450x150

____________________________________________________

Zeynep Erkan’ın verdiği moda tüyolarıyla kendini yeniden keşfetme şansı yakalayanlar, bu moda tüyolarında yer alan tüm ürünleri Forum Çamlık’ta bulabilecekler. Forum Çamlık, herkesi keyifli alışverişlerle şık ve stil sahibi olmaya davet ediyor.

ZEYNEP ERKAN KİMDİR?
Boğaziçi Üniversitesi’nden simultane çevirmenlik doğumlu bir reklamcı. Reklam master’ını İngiltere’de yaptı. Türkiye’nin 3 büyük ajansı Medina Turgul DDB, Grey Worldwide ve Manajans’da marka yöneticisi ve stratejik planlamacı olarak çalıştı. Daha sonra Unitim Holding’de aralarında Ralph Lauren, Tommy Hilfiger ve Accessorize’ın bulunduğu 6 moda markasının Pazarlama İletişimi Müdürlüğü’nü yaptı. Bu süreç boyunca marka danışmanlığı, stil danışmanlığı ve styling alanlarında sunduğu farklı hizmet anlayışına kavuşmasını sağlayan deneyimlerini moda tutkusuyla birleştirdi ve tüm hizmetlerini moda danışmanlığı şemsiyesi altında sunduğu GerçekSen’i kurdu. Kişisel ve kurumsal stil danışmanlığının yanı sıra halen İMA’da (İstanbul Moda Akademisi) eğitmenlik yapıyor ve Avea Kadın Yaşam Paketi’ne içerik hazırlıyor. Gazete ve dergilerde editörlük yapıyor. Dijital dergi Film Studio’da her ay dizi ve film kostümlerini analiz ettiği bir köşesi var.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı