REKLAMI GEÇ

DOSTEKLİ BOKSÖR ŞEVKİCAN, İL BİRİNCİSİ

DOSTEKLİ BOKSÖR ŞEVKİCAN, İL BİRİNCİSİ

DOSTEK Koleji 12’nci sınıf öğrencisi Şevkican Kılıç, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortak düzenlediği liselerarası yarışmada, Boks Genç Erkekler A Kategorisi’nde 57 kilo ile rakiplerini yenerek Denizli birincisi oldu. Okuluna büyük bir gurur yaşatan Şevkican’ı, Okul Müdürü Saadettin Dumlu tebrik etti, “Şevkican bizi çok gururlandırdı beklediğimiz bir sonuçtu ileride daha da iyi yerlere gelecek” diye konuştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Ocak 2022 Salı, 11:44

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Denizli Atatürk Stadı’nda Liselerarası Spor Yarışması düzenledi. Yarışmaya DOSTEK Koleji 12’nci sınıf öğrencisi Şevkican Kılıç, Boks Genç Erkekler A Kategorisi’nde 57 kiloda yarıştı. Genç sporcu Şevkican tüm rakiplerini yenerek, Denizli il birincisi oldu.

DUMLU: HEDEF TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ
Şevkican’a teşekkür eden DOSTEK Koleji Müdürü Saadettin Dumlu, “Şevkican bize büyük sevinç yaşattı. Orada okulumuzu da temsil ediyordu, okulumuza birincilik getirdi. Hedef Türkiye birinciliği” dedi.

Genç Boksör Şevkican Kılıç, verimli çalışmanın sonucunda emeklerinin karşılığını aldığını söyledi. Kılıç, “Gece gündüz çalışmamın karşılığını aldım. Bu birincilik benim için başlangıç oldu devamı gelecek. Bana inanan herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Harita

İletişim

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji ve Anadolu Teknik Lisesi

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Ali Rıza Öztürk Caddesi No: 6 Honaz / DENİZLİ

TELEFON: 0 258 269 22 85 - 0 533 033 88 33

FAX: 0 258 269 19 17

Web: http://dostekkoleji.com

Sosyal Medya Hesaplarımız