DOSTEK’te ‘Mazeret yok’ semineri - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DOSTEK’te ‘Mazeret yok’ semineri

DOSTEK’te ‘Mazeret yok’ semineri

İletişim Uzmanı Yazar Dr. Şaban Kızıldağ, Dostek Koleji öğrencileriyle bir araya geldi, “Mazeret yok” semineri verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Kasım 2021 Cuma, 11:59

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji (DOSTEK), öğrencilerinin akademik ve mesleki gelişimlerinin yanı sıra kişisel gelişimlerini de göz önünde bulundurarak bu alandaki çalışmalarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

Bu çalışmalar kapsamında DOSTEK Koleji öğrencilerine yönelik düzenlenen Yüzyıla Damga Vuran “Lider Öğrenci” semineri İletişim Uzmanı Yazar Dr. Şaban Kızıldağ’ın sunumuyla Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

DOSTEK Koleji’nde düzenlediği seminerde öğrencilere aktardığı bilgiler, açtığı ufuk ve enerjisiyle gençleri etkilemeyi başaran Dr. Şaban Kızıldağ, seminer sırasında gençlerle sık sık diyalog kurarak katılımcı bir sunum gerçekleştirirken, birçok öğrenciye imzalı kitaplarını hediye ederek gençlerle bir arada olmanın mutluluğu içinde olduğunu söyledi.

Seminerin sonunda Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş, Dr. Şaban Kızıldağ’a teşekkür ederek plaket verdi.

DOSTEK Koleji Okul Müdürü Saadettin Dumlu ise; Kızıldağ’ın gerçekleştirdiği seminerden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Biz inanıyoruz ki; DOSTEK Koleji gençleri bu ve buna benzer etkinliklerde edindiği bilgilerle ufkunu genişletecek ve hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir” dedi.

İletişim alanında lisans, sosyoloji alanında yüksek lisans ve işletme alanında doktorasını tamamlayan Dr. Şaban Kızıldağ, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde dersler verdi. Eğitim, iletişim ve danışmanlık merkezi Kareli Defter’in kurucusu olan Kızıldağ’ın yayımlanmış 13 kitabı, ulusal ve uluslararası alanda birçok makale ve bildirisi bulunuyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği seminerlerinde üç milyonu aşkın insana “Mazeret Yok!” sloganıyla hayal ve hayat menajerliği sundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Harita

İletişim

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji ve Anadolu Teknik Lisesi

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Ali Rıza Öztürk Caddesi No: 6 Honaz / DENİZLİ

TELEFON: 0 258 269 22 85 - 0 533 033 88 33

FAX: 0 258 269 19 17

Web: http://dostekkoleji.com

Sosyal Medya Hesaplarımız