Türkiye’nin eğitimdeki örnek projesi: DOSTEK Koleji - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Türkiye’nin eğitimdeki örnek projesi: DOSTEK Koleji

Türkiye’nin eğitimdeki örnek projesi: DOSTEK Koleji

Teknik eğitim konusunda büyük eksiği bulunan ülkenin bu alandaki önemli markalarından biri olan DOSTEK Koleji, çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış bireyler yetiştirme amacıyla ülkesine katma değer sağlamaya devam ediyor. Gün geçtikçe önemi artan nitelikli teknik personel ihtiyacını karşılamak için çalışan DOSTEK Koleji uzman eğitmen kadrosu, vizyoner ve kaliteli eğitim anlayışıyla her geçen gün daha çok talep görüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Haziran 2021 Cuma, 11:01

DOSTEK Koleji, öğrencilerine kapasite-yetenek dengesine uygun şekilde hayallerindeki mesleği icra etmeleri yolunda ışık tutuyor. Öğrencileri yükseköğretime geçiş için akademik bilgi ve beceriler ile destekleyen DOSTEK Koleji, öğrendiklerini yaşamına uygulayabilen yetkin bireyler yetiştirme amacı güdüyor.

Çağdaş teknolojiye uygun makine ve araç gereçlerle donatılmış atölye ve laboratuvarlarla, 21. yüzyılın gerekliliklerine paralel bir öğretim sunan okul, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) desteğiyle ücretsiz eğitim-öğretim sağlarken, Organize Sanayi Bölgesi’nin desteğiyle öğle yemeği, servis, okul kıyafetleri, sosyal etkinlik, teknik ve kültürel gezi imkanlarını ücretsiz sunmaktadır. Ayrıca Organize Sanayi Bölgesi işletmeleri tarafından ihtiyaç ve başarı bursu imkanlarına da sahip.

Ön kayıtlar okulun web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Ön kayıt işlemlerinden sonra komisyon tarafından yapılan görüşmeler sonucunda kesin kayıt hakkı kazanan öğrenciler ilan ediliyor. Ön kayıt için gerekli belgeler arasında öğrencinin nüfus cüzdanı, 1 adet vesikalık fotoğraf, olması halinde sporcu lisansı, uluslararası bilimsel ve teknik proje yarışmalarında aldığı dereceleri gösteren belge/belgeler bulunuyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Harita

İletişim

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji ve Anadolu Teknik Lisesi

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Ali Rıza Öztürk Caddesi No: 6 Honaz / DENİZLİ

TELEFON: 0 258 269 22 85 - 0 533 033 88 33

FAX: 0 258 269 19 17

Web: http://dostekkoleji.com

Sosyal Medya Hesaplarımız