50/D’li araştırma görevlilerine kadro müjdesi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

50/D’li araştırma görevlilerine kadro müjdesi

50/D’li araştırma görevlilerine kadro müjdesi

Geçtiğimiz günlerde kadrosu Pamukkale Üniversitesi’nde olan ÖYP’li öğrencilerle bir araya gelerek değişen yasa ile ilgili bilgilendirme yapan ve isteyen öğrencilere 33/A araştırma görevlisi kadrosu vereceklerini müjdeledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Kasım 2017 Pazartesi, 10:45

Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ başta olmak üzere, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semin Fenkci, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı ve 50/D kadrosunda bulunan araştırma görevlileri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, kadroları 50/D’de bulunan öğrencilerin yüksek lisans ve doktoraları sırasında herhangi bir kadro mağduriyeti yaşamamaları için isteyen öğrencilere 33/A daimi araştırma görevlisi kadrolarına geçireceklerini söyledi.

ÖYP’li öğrencilere göre mecburi hizmet yükümlülüğü gibi zorunluluklarının bulunmadıklarını hatırlatan Rektör Prof. Dr. Bağ, doktora çalışmaları biten öğrencilerin yardımcı doçent kadrosunu alana kadar herhangi bir sorun yaşamamaları adına PAÜ Yönetimi olarak böyle bir kararı aldıklarını vurguladı.
Açıklamaları sonunda Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve PAÜ Üst Yönetimi öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı