Anaokulu Miniklerinin İlk Karne Heyecanı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Anaokulu Miniklerinin İlk Karne Heyecanı

Anaokulu Miniklerinin İlk Karne Heyecanı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz 2018-2019 eğitim öğretim yılı yarıyılın son gününde anaokulu miniklerinin karne heyecanına ortak oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ocak 2019 Cumartesi, 14:14

Rukiye Urhan Anaokulu karne törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, burada öğrencilerle bir araya geldi. Rukiye Urhan Anaokulu öğrencilerinin gösterisini izleyen Müdür Oğuz, “Okul öncesi eğitim yavrularımıza verdiğimiz en büyük hazinedir. Geleceğimiz çocuklarının gelişimlerinde en önemli dönem olan okul öncesi çağında alanında uzman öğretmenlerimizce yavrularımıza modern okullarımızda eğitim veriyoruz” dedi.

“Bizlerin asli görevi eğitim öğretimdir” diyen Mahmut Oğuz, “Eğitim öğretim işlerini değerli öğretmenlerimiz mükemmel bir şekilde yürütmektedir. İlimiz eğitimin her alanında önemli başarılara imza atmakta. Geçtiğimiz günlerde LGS’de Türkiye ikincisi olduk. Son olarak YÖK tarafından kamuoyuna sunulan raporla YKS’de de Türkiye ikincisi olduğumuzu öğrendik. Eğitim idarecisi, öğretmeni, öğrencisi ve veli ile bir bütündür.

Anne babalarımız okullarımıza ne kadar çok destek verirse eğitim-öğretimin gelişmesi de o kadar çok olur. Denizli olarak hedefimiz her zaman zirvede olmaktır. Bu önemli başarılarda emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Bizler 200 bine yakın öğrencisi ve 15 bine yakın öğretmenimizle büyük ve güçlü bir aileyiz” diye konuştu. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasının ardından anaokulu miniklerine karnelerini verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı