REKLAMI GEÇ

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Vali Yavuz Erkmen, 2007 – 2008 Eğitim – Öğretim Yılı Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetlerde başarı gösterenlere ve organizasyonlara destek verenlere ödüllerini verdi.

/ DENİZLİHABER / 13 Haziran 2008 Cuma, 00:00

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2007 – 2008 Eğitim – Öğretim Yılı Sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetlerde başarı gösterenlerin ödüllendirilmesi için Bağbaşı 80. Yıl Öğretmenevinde bir tören düzenlendi.

Ödül törenine Vali Yavuz Erkmen, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Alaybeyoğlu ve Şamil Çınar, İl Genel Meclisi başkanı Osman Yüceliş, İl Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, oda başkanları, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ödül töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, insan hayatının eğitim ile şekillendiğini, yarışma deyince de akla rekabet geldiğini ve hayatın her aşamasında rekabetin olduğunu belirterek, “ Ödül alan bu öğrencilerimizin daha ileriki aşamalarda daha büyük başarılara imza atacaklarına inancımız tamdır. Denizli OKS ve ÖSS sınavlarında olduğu gibi sporda ve diğer sosyal ve kültürel etkinliklerde de peş peşe başarılara imza atıyor. Bu başarıların sürmesi için bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Vali Yavuz Erkmen, bir eğitim öğretim yılının daha sonuna gelindiğini, Denizli milli eğitiminin bu eğitim öğretim dönemini de başarılarla kapattığını ifade ederek, “ Başarının elde edilmesinde başta öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerimiz olmak üzere tüm emeği geçenleri kutluyorum. Başarılı olmak için önemli olan gayret göstermek ve çalışmaktır. Bu manada sezon boyunca sosyal, kültürel ve sportif alanda ilimizi çok iyi şekilde temsil eden çocuklarımızı da ayrı ayrı kutluyorum. Umarım bu başarı kalıcı olur. Önemli olan bu başarı çıtasını her yıl daha da yukarı çıkartmaktır. Eğitim alanında Denizli çok iyi seviyede. Bunda hayırsever insanlarımızın da katkıları büyük” diye konuştu.

Konuşmaların ardından sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde başarı gösteren öğrenci ve öğretmenlerle, faaliyetlerin düzenlenmesinde katkı sağlayan kurum ve kuruluşların temsilcilerine plaketleri verildi. Vali Yavuz Erkmen, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde başarı gösteren öğrencileri altınla ödüllendirdi. Faaliyetlerin düzenlenmesinde katkı sağlayan kuruluşların temsilcilerine de ödülleri Vali Yardımcısı Halil İbrahim ertekin ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı