Büyükşehir’den üniversitelilere ulaşım kolaylığı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Büyükşehir’den üniversitelilere ulaşım kolaylığı

Büyükşehir’den üniversitelilere ulaşım kolaylığı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, üniversiteyi kazanarak Denizli’ye ilk kez gelen öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlıyor. Uygulama ile terminalde bekleyen Büyükşehir Belediyesi otobüsleri, şehir dışından gelen öğrenci ve ailelerini kayıt yaptıracakları Pamukkale Üniversitesi’ne (PAÜ) ücretsiz olarak götürüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Ağustos 2016 Pazartesi, 12:32

Denizli Büyükşehir Belediyesi, PAÜ’yü tercih eden ve kayıt için Denizli’ye gelen öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın talimatıyla başlatılan uygulamayla, şehir dışından Pamukkale Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak üzere gelen öğrenci ve ailelerinin adres bulmakta zorluk yaşamamaları ve işlemlerini zaman kaybetmeden tamamlamaları için 4 belediye otobüsü tahsis edildi.

Bir hafta sürecek uygulama ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bekleyen 4 belediye otobüsü, şehre gelen üniversitelileri kayıt olacakları PAÜ’ye ücretsiz olarak ulaştıracak. Denizli’ye ilk kez gelen öğrenci ve aileleri uygulamayla adres aramak zorunda kalmadıklarını ifade ederek, ulaşım kolaylığı için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı