REKLAMI GEÇ

Denizli Çocuk Yuvası, birinci oldu

Denizli Çocuk Yuvası, birinci oldu

Kastamonu’da yapılan Çocuk Yuvaları Arası 1. Türkiye Futbol Şampiyonası’nda, Denizli Çocuk Yuvası Futbol Takımı, birinci oldu.

/ DENİZLİHABER / 11 Haziran 2008 Çarşamba, 00:00

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürlüğü tarafından ilk kez organize edilen ve Kastamonu’da, 02-06 Haziran 2008 tarihleri arasında yapılan, Çocuk Yuvaları Arası 1. Türkiye Futbol Şampiyonası’nda, Denizli Çocuk Yuvası Futbol Takımı birinci oldu. Takım oyuncuları, Vali Erkmen’i makamında ziyaret ederek şampiyonluk kupalarını ve Vali Erkmen’e gönderilen madalyayı takdim ettiler. Vali Erkmen, kendisine takdim edilen şampiyonluk kupasının en yakıştığı yerin Çocuk Yuvası olacağını söyleyerek, kupanın Çocuk Yuvası’nda sergilenmesi için Müdür Ahmet Altın’a teslim etti. Sporcuları ve teknik heyeti tek tek kutlayan Vali Erkmen, bütün sporcu ve teknik heyete eşofman takımı hediye etti.

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Altın başkanlığındaki futbolcular ve teknik heyetten oluşan heyeti makamında kabul eden Vali Yavuz Erkmen, futbolcuları ve teknik heyeti gösterdikleri üstün başarı dolayısıyla tek tek kutladı.

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Altın, Denizli Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Yuvası ve Yetiştirme Yurdu sporcularının şimdiye kadar çeşitli spor dallarında Türkiye birincilikleri ve ikincilikleri elde ettiklerini ifade etti. Altın, “Bu başarı halkasının son örneğini Çocuk Yuvası futbol takımı oluşturmuş, Kastamonu’da düzenlenen Türkiye Futbol Şampiyonası’nda şampiyon olarak, bizleri ve Denizli’yi onurlandırmışlardır. Bu başarıdan dolayı Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan takımımızı kutlayarak onlar için Denizli’de bir sentetik saha yapma sözü vermiştir. Sporcularımız kazandıkları bu kupayı sizlere takdim etmekten onur ve gurur duyuyorlar” dedi.

Vali Yavuz Erkmen, Türkiye çapında düzenlenen önemli bir şampiyonada şampiyon olan Denizli Çocuk Yuvası futbol takımının çok önemli bir başarıya imza attığını ve bunun gurur verici olduğunu söyledi. Vali Erkmen, “Birçok ilin katıldığı bir şampiyonada birinci olmak kolay değil. Çocuklarımız bunu başarmışlardır. Çocuklarımızı birinci olduklarından dolayı kutlarken ayrıca centilmence mücadele ettikleri için de kutluyorum. Çünkü spor yalnızca birinci olmak değil, aynı zamanda centilmence mücadele etmeyi bilmektir. Umuyorum ki bu çocuklarımız ileride hem okuyarak hem de spor hayatlarını sürdürerek çok önemli yerlere geleceklerdir. Sizleri hem başarınızdan dolayı kutluyor, hem de bu başarınız sayesinde Denizli’ye bir sentetik saha kazandırdığınız için ayrıca kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Yorumlar

orhan   -  Bağlantı 22 Aralık 2014, 22:13

saolun hocam

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı